Петър Стойков's Reviews > Източна Индия

Източна Индия by Colin Falconer

liked it

Във времето, когато големите търговски компании са върхът на острието на колониалното завладяване на света, лоялността към компанията е била по-важна от лоялността към цар, семейство, родина и дори собственият живот.

Всичко това обаче отива по дяволите, когато екстремни ситуации изкарват на повърхността най-примитивните дълбини на човешката природа.

(и разбира се, освен исторически трилър това е и розов роман, така че след като стотици хора измряха, бяха избити и изнасилени по най-дивашки начин, много е важно, че главната героиня искаха да я ебат всички, но успя да й го сложи само мечтания й груб, но и нежен мъжествен герой, след вълнуващо и продължително ухажване насред всички събития и това била нощта, която тя щяла да помни цял живот ;)

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Източна Индия.

January 6, 2020 – Started Reading
January 6, 2020 – Shelved
January 6, 2020 – Finished Reading

Danito R.Partalska Ами не й го сложи само мечтания й груб, но нежен мъжествен герой 😆Ами и други неща станаха на кораба,че после и с л**** я намазаха.Имаше си и романтичната сантименталност накрая ама не би се харесала на любителките на романи в този си вид 😆

Danito R.Partalska Харесаха ми много с бруталните си сцени, ужасът ,който можем да създаде едно човешко същество опиянено от възможността за власт и облаги.