Петър Стойков's Reviews > Lady: How To Meet And Keep A Good Man For Love And Marriage

Lady by Roosh V

it was ok

Опитът на Roosh да напише книга, която е предназначена за четене от жени, според мен е твърде неуспешен.

Не само, че първото правило на Боен клуб "Никога не говори за Бойния клуб" важи и за Red Pill, ми и езикът на автора и начинът му на изразяване, които той в началото се зарича да "омекоти" за да се понравят на женската аудитория, не се променя с нищо и прогнозирам, че книгата му няма да бъде прочетена от нито една жена точно по тази причина. Да, жените и мъжете възприемат информацията по различен начин, както той забелязва в предговора, само че просто не се справя да пише за жени.

Не, че ако бяха прочели книгата му, жените щяха да научат нещо особено полезно. Вече в края на кариерата си на "сваляч", с която се справяше отлично, докато не го налегнаха сериозни мисли за живота, вселената и всичко останало, Roosh нещо малко откачи и почна сериозно да залита по "традиционалисткия" възглед и начин на живот. Ама не по оптимистичния, мъжкарски начин, ами по-скоро по отчаяния, "ох колко хубаво беше преди, тия времена никога няма да се върнат" начин, който мислех би трябвало да е обмислил и преживял още преди години.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Lady.

December 3, 2019 – Started Reading
December 3, 2019 – Shelved