Петър Стойков's Reviews > The Tactical Guide to Women: How Men Can Manage Risk in Dating and Marriage

The Tactical Guide to Women by Shawn T. Smith

Въпреки заглавието си, The Tactical Guide to Women е една практична психологическа книга, която да помогне на сериозния мъж, който търси жена за сериозна връзка.

В "мъжкото интернет пространство" се въртят десетки книги, които си поставят за цел да ни покажат истината за женската психика, да изобличат феминизма, да ни помогнат да сваляме повече и по-красиви жени. Но какво да прави човек, който не иска да обикаля дискотеки и кафета в търсене на поредната свалка (или, както е по-често случаят с читателите на такива книги, в отчаян опит да направят сефтето)?

Повечето хора не избират партньорите си, а просто... някак попадат във връзка. Примерно спиш с някого и хоп вече сте гаджета. Ако сте гаджета достатъчно дълго време, за да ви мързи да търсите някой друг, вземете, че се ожените. И това е то.

Шон Смит, дългогодишен практикуващ клиничен психолог и семеен терапевт обаче има какво да каже по въпроса с нужните положителни и отрицателни качества, за които е добре да се оглеждаме у жената до себе си (или срещу себе си, щото е добре да почнем от първата среща), ако искаме да имаме успешна дългосрочна връзка или брак. И според него, това оглеждане за тия качества е добре да го правим съвсем целенасочено, за да избегнем както излишни разочарования, така и много драми и нерви в дългосрочен план.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read The Tactical Guide to Women.

September 1, 2019 – Shelved
September 10, 2019 – Started Reading