Michaela Vysloužilová's Reviews > White Hot

White Hot by Ilona Andrews
Rate this book
Clear rating

by
3674894
Neviem, či to bolo objektívne lepšie ako jednotka, ale už som si tie postavy a ten príbeh natoľko zaľúbila, že som asi stratila schopnosť objektívneho hodnotenia. Poviem k tomu len pár vecí:

1. Tá obálka je rovnako hnusná ako obálka prvej knihy a tie obálky ma odrádzajú od toho, aby som si kúpila knihy v papierovej podobe (ale časom to isto prekonám a aj tak si ich kúpim!).

2. Audio verzia tejto knihy (série) je podľa mňa fakt úžasná. Tá žena krásne pracuje s hlasom a s emóciami, jednotlivé postavy sú v jej podaní dosť dobre rozpoznateľné a som si istá, že ak to niekedy budem čítať, budem mať v hlave jej hlas!

3. Nevada + Rogan = ♥ ♥ ♥ (hneď sa vypracovali na jednu prvých priečok zoznamu mojich obľúbených dvojíc)

4. Spočiatku ma dosť štvalo, ako Nevada neustále opakovala, že Roganovi ide iba o sex a nie o vzťah - a pritom ona sama hádam pri každom stretnutí s ním myslela v prvom rade na sex! Rozhodne nemala hlboké úvahy o tom, kam by mohli ísť na rande, ako by sa na prechádzke držali za ruky, aká by bola krásna ich svadba a úžasné ich deti! Tá žena mala neustále na mysli sex a opovažovala sa jeho z niečoho obviňovať, hoci ten chudák vynakladal množstvo financií, personálu a ohrozoval vlastný život, aby ona bola spokojná a šťastná! Na druhej strane... Na konci som jej to odpustila, pretože urobila úžasné rozumné dospelé sebavedomé rozhodnutie, z ktorého som mala obrovskú radosť (hoci nepochybujem, že dôvodom toho rozhodnutia bolo hlavne to, že sa autori rozhodli ich príbehu venovať len tri knihy a nie desať, ako tomu je v prípade Kate a Currana, eh).

5. Po prvej knihe som sa nijako zvlášť netešila na spin-off o Nevadinej sestre, ale teraz som celkom zvedavá. Jej schopnosti sú... zaujímavé.
5 likes · flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read White Hot.
Sign In »

Reading Progress

August 12, 2019 – Shelved
August 12, 2019 – Shelved as: tbr-sequels
September 27, 2019 – Started Reading
October 1, 2019 –
50.0%
October 2, 2019 – Shelved as: amazing-world-building
October 2, 2019 – Shelved as: amazing-characters
October 2, 2019 – Shelved as: all-the-feels
October 2, 2019 – Shelved as: adult
October 2, 2019 – Shelved as: hero-alpha
October 2, 2019 – Shelved as: favorite
October 2, 2019 – Shelved as: fantasy-urban
October 2, 2019 – Shelved as: audiobook
October 2, 2019 – Shelved as: read2019
October 2, 2019 – Shelved as: magic
October 2, 2019 – Shelved as: in-love-with-this-book
October 2, 2019 – Shelved as: hot-hot-hot
October 2, 2019 – Shelved as: heroine-badass
October 2, 2019 – Finished Reading
March 13, 2021 – Shelved as: my-library

Comments Showing 1-2 of 2 (2 new)

dateDown arrow    newest »

Tory Tie obálky, čo...? Je to mnou alebo Illona a Andrews majú hrozné šťastie na neatraktívne obálky? Sweep In Peace séria má asi najkrašie =D. Kate má hrozné >.<


Michaela Vysloužilová Obálky Kate sú strašná patlanina, ale ešte aj tie sú vlastne lepšie ako tieto, pretože aspoň nepôsobia ako trápna lacná erotická romanca. Cítim sa trápne už pri pohľade na nich :D


back to top