Tanja's Reviews > Death Note, Vol. 12: Finis

Death Note, Vol. 12 by Tsugumi Ohba

Mar 11, 2012

bookshelves: 21th-century, fantasy, graphic-novels-comics-manga, read-in-2012
Read on March 11, 2012

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Death Note, Vol. 12.

message 1: by Iva (new)

Iva Iii? Šta je tebi na kraju bolje? Film ili manga..

Tanja Ma nema šanse da mogu izabrati. Super mi je i jedno i drugo. A L mi je uvijek najdraži lik. Možda pogledam i anime :)

message 3: by Iva (new)

Iva Heh, L je svima uvijek najbolji :DD

Tanja Želim pročitati i ove dvije knjige: Death Note: Another Note i L, Change the World. Čini se da je L glavni lik u obje :D Prvu sam našla, početi ću sa njom kad završim ovo što sada čitam. Ali druge nigdje nema :(

message 5: by Iva (new)

Iva Ohh, nisam naišla dosad na neke dodatne. Našla sam prvu, ali drugu nisam ni ja. Prva mi se čini super, možda i pročitam nekad. Hvala :) Kako ide japanski do sad? :D

Tanja Sporo. Imam dva ispita u iduća dva dana, pa se trudim koncentrirati na to. A baš sam na Dnevniku vidjela priču o tome kako japanski postaje popularan u Hrvatskoj. Voljela bih naći neki tečaj, pa da se upišem.

message 7: by Iva (new)

Iva Japan baš jeste dosta popularan uopće u svijetu pa i ne čudi. Davno je već bila reportaža o tečajevima japanskog u Hrvatskoj na Dneviku. Da ima negdje ovdje i ja bi se rado upisala.

Tanja Ima dosta reklama za tečajeve drugih jezika, ali nikad nisam vidjela za japanski. Tko zna, možda se nekada i takav tečaj pojavi :)

message 9: by Iva (new)

Iva Nadajmo see :D