Edgars's Reviews > Ayrton Senna: Incorporating 'the Second Coming'

Ayrton Senna by Christopher Hilton

Šo grāmatu nopirku jau ļoti sen, šķiet, ka pirmajos studiju gados. Varbūt tā pat bija pati pirmā grāmata, kuru pasūtīju tīmeklī (kopā ar vēl divām grāmatām par F1- Sida Votkinsa "Viņpus slieksnim" (arī latviski, tāpat kā šī par Sennu) un "The Mechanic's Tale" by Steve Matchett). Taču nevienu no šīm trim grāmatām vēl nebiju lasījis. Dīvaini. Tagad, kad visi runā par Sennas nāves ceturtdaļgadsimtu, kas tika pieminēts pirms dažām dienām, atcerējos, ka man šāda grāmata ir un uzmeklēju to izlasīšanai.

Grāmatas pirmais izdevums nācis klajā 1994. gada aprīlī - nepilnu mēnesi pirms Sennas nāves. Taču pēc tam, nākamajos izdevumos, pierakstītas klāt vēl pāris nodaļas par liktenīgo 1. maiju Imolā.

Grāmatā detalizēti aprakstīta 1991. gada sezona, kad Senna izcīnīja savu pēdējo čempiona titulu. Ļoti interesanti vispār, jo tajā laikā Pirmajai Formulai, protams, vēl nesekoju un, lai arī lielos vilcienos visus notikumus, protams, zināju, tomēr grāmatā atklāju jaunas nianses, kas man nebija bijušas zināmas iepriekš.

Tomēr apraksts liekas tāds samocīts, brīžiem haotisks, reizēm no apraksta nevar īsti saprast, kas sacensībās noticis, kā piloti mainījušies vietām, jo izlaistas būtiskas detaļas. Manuprāt, to varēja aprakstīt daudz labāk.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Ayrton Senna.

May 2, 2019 – Started Reading
May 2, 2019 – Shelved