Ali Feghhi's Reviews > راه آسان ترک سیگار

راه آسان ترک سیگار by Allen Carr
Rate this book
Clear rating

by
69632662
's review

liked it

بنظرم کسانی به دنبال کتاب‌هایی از این قبیل می روند که تمایل زیادی به ترک دارند و از سیگار کشیدن و عواقبش به تنگ آمده اند. شاید یکی از عوامل شهرت کتاب هم، نه فقط مطالب خود کتاب، بلکه تصمیم جمعیت آماری خاص مصمم به ترک باشد. متدهای کتاب معجزه نمی کنند، اطلاعاتی هستند که ما جسته و گریخته میدانیمشان. آلن کار به عنوان فردی که به مدت سی سال سیگاری بوده، با دغدغه های سیگاری ها آشناست و آنها را در یک کتاب جمع کرده.
اما در مورد خود من: تصمیم گرفتم مدتی از اتمام خوانش کتاب بگذرد و بعد ریویو را بنویسم که نظرم به تجربه نزدیکتر باشد. امشب، شبِ روز پانزدهمی است که بدون سیگار گذراندم و اینکه بله کتاب تاثیرگذار بوده. :)
32 likes · flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read راه آسان ترک سیگار.
Sign In »

Reading Progress

December 2, 2018 – Started Reading
December 2, 2018 – Shelved
December 2, 2018 – Shelved as: to-read
January 6, 2019 – Finished Reading

Comments Showing 1-4 of 4 (4 new)

dateDown arrow    newest »

message 1: by رؤیا (new)

رؤیا یک مطلب خواندم دیروز در باره کسانی که احساس تنهایی میکنند و میگفت از هر پنج کانادایی یک نفر در این وضعیت است و توضیح میداد که این احساس چه ضررهایی به جسم میزند مثل فشار خون بالا و ناراحتی های قلبی و در نهایت کسانی که از این احساس دچار بلاها و حتی مرگ میشوند بیشتر از کسی است که روزی پانزده سیگار میکشد...
ترک سیگار اما یکی از راههای بالا بردن اراده است...خوب است که اراده کردید:)
Happy no cigarettes day!


message 2: by Kowsar (new)

Kowsar ورای خوندن این کتاب ؛ چه تصمیم خوبی گرفتید.. امیدوارم صفرهای زیادی جلوی این پونزده بیاد و شما همچنان این کتاب رو معرفی کنید.


Ali Feghhi رؤیا wrote: "یک مطلب خواندم دیروز در باره کسانی که احساس تنهایی میکنند و میگفت از هر پنج کانادایی یک نفر در این وضعیت است و توضیح میداد که این احساس چه ضررهایی به جسم میزند مثل فشار خون بالا و ناراحتی های قلبی ..."

شاید در بین عواقب سیگار، کم شدن عمر و نزدیک شدن مرگ، برایم جزء بی اهمیت ترین ها بودند. انگیزه های دیگری برای ترک داشتم و دارم. :))
خیلی ممنون از دلگرمیتان و مطلب جالبی که گفتید.


Ali Feghhi Kowsar wrote: "ورای خوندن این کتاب ؛ چه تصمیم خوبی گرفتید.. امیدوارم صفرهای زیادی جلوی این پونزده بیاد و شما همچنان این کتاب رو معرفی کنید."

خیلی ممنون از دلگرمیتان. منم امیدوارم. :))


back to top