Galadrielė's Reviews > Nelengvu keliu

Nelengvu keliu by Ruta Sepetys

did not like it

☆1.25/5☆

DNF @ pg 45

It's not like the other R. S. books. And I didn't find interest in this one.

Plot and writing style felt very fake, unnatural, like the author was trying to imitate that she can write a book.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Nelengvu keliu.

Finished Reading
July 11, 2017 –
page 45
February 21, 2018 – Shelved
January 23, 2019 – Shelved as: to-read

message 1: by Sandra (new) - added it

Sandra Po kelių perskaitytų puslapių labai panašiai jaučiuos, bet dar nededu taško iš simpatijos kitoms dviems jos knygoms :)

Galadrielė Sandra wrote: "Po kelių perskaitytų puslapių labai panašiai jaučiuos, bet dar nededu taško iš simpatijos kitoms dviems jos knygoms :)"

Ir aš taip tikėjaus, jog nedėsiu taško, bet pasauly per daug knygų, kad skaityčiau nepatikusias. ;D

message 3: by Sandra (new) - added it

Sandra Man gal šiemet tokie metai, kad nenoriu būt įveikta knygos, ypač jei ji 1001-no sąraše arba autoriaus, kuris su kitom savo knygom nenuvylė, suintrigavo :) Žodž, matuoju savo kantrybės ribas :D

Justė Liūdna. :( Aš kitų autorės knygų neskaičiau, bet šį man labai patiko, bent jau prieš kelis metus kai skaičiau. Aišku jinai tokia kiek popsinė ir nėra labai vertinga, bet man patiko ir pasakojimas, ir stilius.

Galadrielė Sandra wrote: "Man gal šiemet tokie metai, kad nenoriu būt įveikta knygos, ypač jei ji 1001-no sąraše arba autoriaus, kuris su kitom savo knygom nenuvylė, suintrigavo :) Žodž, matuoju savo kantrybės ribas :D"

O man, atvirkščiai, tokie metai, kad jau įgriso tęsti neįdomias knygas. ;D
Linkiu, kad ši knyga patiktų ir užtektų kantrybės. ;D

Galadrielė Justė wrote: "Liūdna. :( Aš kitų autorės knygų neskaičiau, bet šį man labai patiko, bent jau prieš kelis metus kai skaičiau. Aišku jinai tokia kiek popsinė ir nėra labai vertinga, bet man patiko ir pasakojimas, ..."

Matyt, kiekvienam savo. Aš pradėjau su Tarp pilkų debesų, tai užkėlė kartelę, tikriausiai. ;D

message 7: by Sandra (new) - added it

Sandra Gabrielė▪Jan wrote: "Justė wrote: "Liūdna. :( Aš kitų autorės knygų neskaičiau, bet šį man labai patiko, bent jau prieš kelis metus kai skaičiau. Aišku jinai tokia kiek popsinė ir nėra labai vertinga, bet man patiko ir..." Aš irgi nuo Pilkų debesų pradėjau, Druska apžavėjo neįprasta kūrinio architektūra, tad šioje labai pasijuto tas popsiškumas nuo pat pirmo skyriaus.