Věra Škodová's Reviews > Řekni mi tři věci

Řekni mi tři věci by Julie Buxbaum

did not like it
bookshelves: never-finished

Řeknu vám tři věci:

1. L.A. je vlastně továrna na blonďaté Barbie a cool Keny, v podstatě každá Barbie je bitch a každý Ken skrytě touží po nudné krávě s předsudky a obličejem, na který se musíte podívat třikrát, abyste poznali jeho opravdovou krásu.
2. Když si na střední v L.A. (a vlastně kdekoliv na veřejnosti, pokud jste teen) sednete, otevřete knížku a budete brunet, tak jste automaticky jiní, než ostatní - lepší, inteligentní, ODUŠEVNĚLÍ a napíše vám TEN NEJVÍC COOL KEN NA CELÉ ŠKOLE.
3. Pokud vám umře matka a váš otec se znovu ožení, vaše nevlastní matka, která vám platí soukromou školu a snaží se být milá je BITCH.

Mean Girls mají víc reálné a sympatičtější postavy, než celá tahle obludnost. Hlavní hrdinka je rozmazlený spratek, co ze svého života dělá tu největší tragédii na světě protože se přestěhovala, ne protože by se jí reálně stýskalo po matce a v podstatě všechny soudí jen na základě toho, že žijí v L.A.

Když už otravné hrdinky, tak vtipně otravné hrdinky. Tohle nebylo vtipný. Tohle bylo jen otravný.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Řekni mi tři věci.

January 14, 2018 – Shelved
January 14, 2018 – Shelved as: to-read