Dana Kushpler's Reviews > Never Eat Alone: And Other Secrets to Success, One Relationship at a Time

Never Eat Alone by Keith Ferrazzi

Я все покращувала і покращувала своє враження від книги чим ближче доходила до кінця. Справа в тому, що спочатку мене відштовхнула дещо зверхня, як мені здалося, манера автора описувати свій досвід як єдино правильний. Та з певної глави я зрозуміла, що ця своєрідна щирість Кейта Феррацці - нагода для добродушного сміху і більшої довіри до його порад. Адже автор не намагається прикрасити своє вміння налагоджувати і підтримувати велику мережу контактів, вміло використовувати їх для своїх цілей, проектів і задумів, бо він і справді спеціаліст у цьому. Разом з тим, він підкреслює, що таке будування мережі стосунків буде успішним лише тоді, коли ми навчимося віддавати, ділитися, думати про вигоду іншої сторони на стільки ж як і про свою.

Особливо корисними мені були останні розділи книги, в яких подані розкішні ідеї того як організувати вечірку в себе, щоб зібрати людей зі спільними інтересами та з різними можливостями. Тут Феррацці ділиться практичними порадами з організації контактів, їх оновлення, частоти "нагадувань про себе", привітань. Ну от, читаєш, спочатку аж дивно і неприємно від "штучності" всього процесу, а з кількома сторінками, розділами стає зрозуміло, що це підхід відвертого Феррацці, я ж можу застосовувати його в тій мірі, яку буду вважати прийнятною для себе.

І ще хочу похвалити цікаві розповіді з біографій відомих людей, які розміщені вкінці кожної глави. Вони дуже доповнюють сказане в розділі на реальних прикладах.

Раджу цю книгу до прочитання усім, хто працює в сфері маркетингу чи зв"язків з громадськістю, людям, які швидко притягують до себе увагу, але найбільше тим, хто хоче розвинути у собі вміння спілкуватися і підтримувати контакти з людьми з найрізноманітніших сфер.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Never Eat Alone.

May 20, 2017 – Started Reading
May 20, 2017 – Shelved