Merve Özcan's Reviews > Web of Lies

Web of Lies by Jennifer Estep
Rate this book
Clear rating

by
5915376
's review
Aug 03, 2011

liked it
bookshelves: mythology

Mükemmel olduğunu söyleyemesem de yarısından sonra kitaba bir heyecan bir akıcılık geldi.Hele şükür Donovan'dan kurtulduk diyebiliyorum. "Sevgili dedektif ahlaksız bir yerde asıl ahlaklı olanı bırakmayı" tercih ederek başka şehre gitti.Defol!!! Artık rahatladım.
Fletcher'ın eski bir arkadaşının başının belada olması Gin'i gene o ünlü Örümcek yapıyor. Klasik Donovan ve onun ahlak çatışması var ama işe Owen giriyor.Esas, esas adam :D Gin bir soygundan Owenin kız kardeşini kurtarıyor. Tanışma Böyle Ama asıl önemli olan Owen kendi kendi ile çatışmıyor. Ahlaksal olarak bu mu doğru demiyor. Gin onun karşısına bir fahişe olarak çıktı ve adam sadece ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalıştı. Tam bizim zorlu,çetin kızımıza göre :D yep yemede yanında yat.
Yazarın en sonunda Donovandan kurtulduğuna nasıl sevindim anlatamam.
Gin kitabın en sonunda gene birilerini öldürüyor(ne olacak canım, herkes ölecek elbet) Asıl önemli olan önceden de tahmin edildiği üzere Mab Monreo'nun kesin olarak Ginin ailesini öldürdüğünü biliyoruz. Ve kızımızın elindeki Gümüş Runik işeratlerin buz gücünü engellediğini, umutsuz bir anda bu bariyeri aşarak tam potansiyeline ulaştığını(buz gücünün)öğreniyoruz.Bekliyordum bunu yoksa güçlü bir elemental olan Mab'i nasıl öldürecek.
Şuan kritik bir yerde kaldı. Örümcek aranan durumda. Ah çok heyecanlı.
Bu arada Donovan canım cehenneme kadar yolun var seni ödlek, düşük değer yargılarına sahip sığ, şahsiyetsiz kişilik.
Kitabın başında bir çok tekrar vardı özellikle ilk kitapta defalarca tekrarlanan şeyler ikinci kitaptada tekrarlanmıştı.
Bu kitapta Finn ile ilgili fazla bir olay yok.Bence zaten Finn kitabın sıkıcı olmasını engellemek için konulmuş ama daha çok sıktığı oluyor bu "aşırı tekrar" olayı ile.
1 like · flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Web of Lies.
Sign In »

Reading Progress

August 3, 2011 – Shelved
December 14, 2011 – Started Reading
December 14, 2011 –
page 70
17.5% "ne ara başladım ben bu kitaba cidden bilmiyorum, bir baktım okumuşum bayağı :D vallahi garip"
December 14, 2011 –
25.0% "Violetin problemini merak ediyorum. Kitap sıkmaya başldı sürekli aynı soğuk espriler falan. karakterler ilk çamarı gibi değişmesin eyvallahda arada bir yeni bir şey söylesin lütfen. kendimi aynı filmi izliyormuşum gibi hissediyorum./"
December 14, 2011 –
28.0% "Gene kendi 13 yaşındaki halini bir kızda görüyor. lanet olsun ya. 50 defa çok fazla az ama öz, duymadın mı hiç ?????"
December 14, 2011 –
40.0% "ah ah kitabın yarısına geldim daha yeni bir şeyler anlatmaya başladı yazar.bilemiyorum yoruyor beni böyle kitaplar."
December 15, 2011 –
45.0% "bu kız kadar kararlısını ne istediğini bilen bir karakter görmedim. gerçkten"
December 15, 2011 –
50.0% "neredeyse yalvarmaya başlayağım, kızım anla artık dedektıf sana göre değil. Bırak şu doğrucu davudu, seni kabul etmiyorsa, nasil sevebilecek ki. Sana yazık, üzülen gene sen..."
December 15, 2011 –
65.0% "hadi gidip biraz adam öldürelim [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/...] lalalllalllalla"
December 17, 2011 –
75.0% "ya Mizz Monreo senin sex taklifini kabul etseydi Gin o zaman ne yapacaktın :D senin çift yönlü gittiğini bilmiyordum:D ama çok iyi oyuncusun:D ve soğuk kanlı yanında ceset olan birine göre :D akıllı kız:D şu dedektiftende kurtul tam olsun"
December 17, 2011 –
78.0% "Owen Owen Owen.En sonunda renk geldi :D en sonunda asıl adam geldi. En sonunda!!"
December 17, 2011 – Shelved as: mythology
December 18, 2011 – Finished Reading
April 29, 2013 – Shelved as: paranormal
April 29, 2013 – Shelved as: vampire
March 2, 2014 – Shelved as: assassin

No comments have been added yet.