Pet's Reviews > Okamžiky štěstí

Okamžiky štěstí by Patrik Hartl

it was ok

ne ne ne ne

všichni jsou mladí, krásní, nadaní, bohatí, všichni se podvádí, lžou, ale nakonec to všechno dobře dopadne, peníze se vždycky nějak najdou - ne, toto není synopse nového seriálu na Nově, ale ve zkratce děj poslední Hartlovy tak oblíbené knihy, které bylo v jednu chvíli všude plno

jak píší na Databázi knih: "Okamžiky štěstí od Patrika Hartla je nejpopulárnější knihou v ČR stejně jako je smažák nejpopulárnějším jídlem v ČR. Nikoho to asi neurazí, ale opravdu kvalitní to fakt není."

možná mě mělo varovat jeho vyjadřování na facebooku, možná první stránka Veroničiny půlky (pak jsem raději začala Jáchymem), hodně mi to připomnělo Bábovky od Třeštíkový, to byla podobná slátanina náhod, které by se v životě nestaly (že se třeba váš brácha vyspí s holkou bejvalýho, která je z UK), do toho vmíchány autorovy divoké představy o sexu s Asiatkou a se dvěma holkama najednou, děj to nikam neposunulo, s prachmizerným slovníkem, kde všechny postavy se vyjadřují stejně, ať jim je 6, 16, nebo 26, looser - to jako vážně???

hvězdička navíc, že se to četlo rychle, každá půlka má 255 stránek, takže za 4 hodiny máte hotovo

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Okamžiky štěstí.

November 9, 2016 – Shelved
November 9, 2016 – Shelved as: to-read
April 26, 2017 – Started Reading
April 28, 2017 – Finished Reading
April 29, 2017 –
50.0% "no tak docetla jsem Jachyma, Okamziky stesti a nevim teda, co si o tom myslet, pripomina mi to Babovky, takova splacanina"

Petra | LooneyCZ Prvok od Hartla se mi líbil, ale když jsem četla tvou recenzi a narazila na srovnání s Bábovkami, zatrnulo mi. Tak blbé to snad nebude, řekla jsem si. Jenže... začala jsem Veronikou a na straně 88 mi ten příběh připadá jako harlekýnka. Nevím, zda to dočtu.