Tanja (Tanychy) St. Delphi's Reviews > Bloodlines

May 31, 2011

bookshelves: we-girls-like-to-read-together, favorites, paranormal-romance
Read from August 23 to 24, 2011

It's here! FINALLY!

I'm so happy because I love this book, I waited for so long, and I wasn't disappointed!
Book is great, I loved VA, and I'm sure that I'll love Bloodlines too. Sydney is great. Now I like Adrian more, he is such a cool guy. :) In VA I was busy with Dimka so I didn't pay much attention on Adrian, but now I like him.
And dear Richelle, please next time don't end books like that and now I have to wait till May! I can't!!!

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Bloodlines.

08/23/2011 page 45
10.0% "Hmm...this book and new RHCP album are out on the same day! :D *joy*"

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Hoće li taj avgust više doći?! Hoću da imam ovo pored sebe!

Tanja (Tanychy) St. Delphi Auh i ja jedva cekam! :) Odmah da podjelis link za download sa mnom! ;)

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Čekaću na onom forumu čitavu noć. Stalno ću refreshovati stranicu. Haha. Kao neki stalker.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Hahah bicu ti company tu noc! :) i onda necemo ni spavati jer cemo odmah poceti citati! xD

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Trebaš mi dati svoj msn da možemo razmjenjivati utiske. Za sebe mogu sa 100%-tnom sigurnošću reći da ću čitati dok ne pročitam do kraja. Tako je bilo sa Last Sacrifice. Trebalo mi je nekih 12 sati ako se varam. Da,da. Počela sam u 6 poslijepodne,a završila malo poslije 6 ujutru.
Nadam se da će Sydney biti podnošljiva. Nije mi se nešto posebno sviđala u ranijim dijelovima.
Očekujem da će se Eddie pojaviti. On je nekeko izvukao deblji kraj na kraju. Hmm...mogao bi da bude profesor u školi koju će pohađati Jill.

Tanja (Tanychy) St. Delphi da msn je tanychy@hotmail.com ! :) oh jes imam osjecaj da cu i ja da je odmah procitam! :) i onda cemo morati cekati ko zna koliko za nastavak...ali ajde malo da se i ja naviknem na cekanje.! :D
I ja se nadam...meni je bila oke, nista posebno (vjerovatno jer sam samo cekala kada ce se pojaviti Dimitri) ali obratcu sad vise paznje! :) Uh Eddie mi je drag kao i Jill...joj kako se samo nadam da ce knjiga da bude fenomenalna, i nadam se da ce biti jos novih likova.

Scarlet I ja ju jedva čekam. Ja ću pak mjesecima prije biti predbilježena na Amazonu.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Želim da Jill i Adrian budu zajedno. Znam da nema ništa od toga. *sigh* Ali nada umire zadnja.
Zrinka,nadam se da ju nećeš dobiti kasno. Eto Tanja i ja se odmah bacamo na čitanje.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Nikad se ne zna! :)
I ja se nadam da ces je dobiti sto prije, da mozemo diskutovati.

Scarlet Kad naručiš preko Amazona, tj. predbilježiš se, šalju ti je prije izlaska (par dana). A iz SAD-a stigne za 10-14 dana, tako da se nadam da neću probdjeti pred kompom, iako sam to učinila sa zadnje 2 VA jer nisam mogla sačekati 3 dana...

Glass Vidim da svi čitamo isto!:)

Tanja (Tanychy) St. Delphi AAAAAAAAA....ja zavrsavam veceras On the Jellicoe Road i onda u ranim jutarnjim satima krecem! ;)

Glass Ma završavaj to kasnije!!! Čitaj sad Bloodlines!:) Zemira i Zrinka čekaju da im dođu knjige, ostala si mi samo ti - s kim ću pričat večeras?:)

Tanja (Tanychy) St. Delphi Hhahhah ajoooj ajde dobro....zbog tebe cu poceti sad! :) Krecem! :)

Glass :)

Glass Znam da ti je to baš teško palo!;)

Tanja (Tanychy) St. Delphi Hhahah uh jedvah se odlucih! ;) hahhaha :)

Tanja (Tanychy) St. Delphi 3 je ujutru, gdje si ti?? :D

Glass Čitala sam!:) A šta si ti to radila? Nisam pročitala koliko sam htjela - bolesna sam!:(

Tanja (Tanychy) St. Delphi citala sam i ja! Tacnije procitala! ;) Zavrsila sam sinoc ili jutros oko 5! :D Oh sta je bilo? :(

Glass Završila si??? Blago tebi... ja evo hoću više da iskočim iz vlastite kože.... mada mislim da već znam u čemu je stvar sa Jill. Ma šuti, grlo me boli, temperatura, boli me glava pa ne mogu dugo čitati jer mi bude samo gore...:(

Tanja (Tanychy) St. Delphi Uh mogu reci da nisam ocekivala neke stvari, mada kao sto rekoh necu pisati review dok Zrinka i Zemira ne dobiju knjigu! :D
Ojoj, pa odmaraj se, caj, tablete, bice ti bolje! Mene komarci izludjuju (alegricna sam na njih), tako da svaki komarac u BL je dosao da me ujede! :S

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Šta bude sa Jill??? Ahhhh!!!! Zanima me! Izludiću ovamo! :D

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ajoj ja vec pocinjem da ludim jer treba da cekam Maj!! :O Ne mogu da docekam drugi dio...A Jill pa vidjeces, da te obradujem ima punoooooo Adriana ;)

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Mora ga biti puno čim je na omotu. Hmmm... Pitam se kako se on uklapa u tu ljudsku školu koju će Jill pohađati.

The Golden Lily sam već naručila. Samo još moram čekati.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Polako, saznaces sve uskoro! ;)

I ja jedva cekam da izadje.

Glass Tanychy, ja sinoć bila budna do tri, ali pročitala sam je.... KO ĆE ČEKATI DO MAJA? Ja ću poluditi!!!!

Scarlet Ajme ajme ajme... zbog ovoga upravo jučer nisam išla blizu kompa! Imam ga u pdf-u ali obećala sam samoj sebi da neću tako čitati! O Adrianeeee što mi uradi! XD

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Ubijate me! Ni ja ne provodim baš previše vremena ovdje. Ne želim doći u iskušenje.
Provela sam dan čitajući Anna and the French Kiss i na kraju knjige bilo je prvo poglavlje od Lola and the Boy Next Door! ssjvfjvgjbggb!!!!! Ludujem! Zašto toliko dugo moram čekati na knjige koje obožavam? Život nije pravedan! Oni bloggeri u Americi dobiju besplatno ARC dok ja ovdje umirem!

Scarlet Sad se skroz muvam oko kompa i samu sebe pokušavam prevariti! Koji karakter...gah!

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Drži se. Znaj nisi sama u bitci. :)

Glass Kada će vam više doći te knjige? Hoću da pričamo o svemu.....:D

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Jooooooj budite sigurne kad čujem da je došla letim do lika po knjigu odmah i ne planiram prestati čitati dok ne bude gotova.
Jučer sam razmišljala da li majke nakon poroda imaju isti osjećaj kao ja kada dobijem novu Richelle Mead knjigu. :D

Glass Luda si:) hej, kakva je Lola?

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Pa samo imam prvo poglavlje. Lola živi u San Franciscu sa gej očevima i ima osebujan stil odjevanja. Dečko joj je rocker i dok je šetala vani psa vidjela je kako se neko ponovo uselio u susjednu kuću-izgleda taj famozni Boy Next Door. :D Uglavnom prvo poglavlje se završava tako što ona BURNO reaguje kada vidi da se ipak jeste famozni BND(Boy Next Door)ponovo vratio kući. Izgleda je bila jako zacopana u njega.

Glass nadam se da će biti dobra kao i Anna!:)
Baš sam sad nešto gledala šta Znanje planira izdati - Forever i Bloodlines treba da izađu početkom iduće godine, a Passion će izaći do kraja ove godine.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Radujem se Loli.

Nadam se samo da ću se nekako uspjeti dočepati tih knjiga. Silno sam razočarana,jer mi ništa ne stiže ovamo. :( Ti barem imaš zeta. On može nabaviti.

Glass Trenutno je u Dubrovniku, nadam se da će se malo duže zadržati tamo - da mi kupi novu knjigu!:) Mada budu sve knjige na sajmu u decembru i aprilu.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Znači ima i štand od Znanja na sajmu?

Moj fax često obezbjeđuje odlazak na sajam,ali mislim kako se ide u BL,ne u SA. Mogla bih i ja ići ako se bude ponovo išlo.

Glass Nije do sada bio štand Znanja, mada me ne bi čudilo da ove godine dođu s obzirom na popularnost. Njihove knjige nabavlja knjižara Beregen ili Bergen, nisam sigurna kako se zovu - oni su zapravo nešto kao zastupnici Znanja - nemaju svoju knjižaru, već samo skladište odakle knjige šralju dalje (barem su mi tako kazale cure koje su u aprilu radile na štandu). Ali budu svake godine na sajmu.

Zemira, ako budeš dolazila u Sarajevo, obavezno mi javi ranije!!!:)

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Dobro,budem. Ako se bude išlo u Sarajevo,javim ti se. Možemo se naći na sajmu,ako budeš išla. :)

Nisam baš prije pozorno slušala kad se govorilo o odlasku(jer nisam bila spremna trošiti pare na knjige koje već imam na kompjuteru),mada mislim da se samo BL spominjala.

Glass Zemira wrote: "Dobro,budem. Ako se bude išlo u Sarajevo,javim ti se. Možemo se naći na sajmu,ako budeš išla. :)
"

Dogovoreno!:)

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ej, Glass ja cu puknuti do maja! PS. mogu sad da napisem review kad si i ti! xD

E stvarno taj Beregen ili Bergen su zastupnici?? Auu imam da prevrnem ovaj sajam ovde dok ih ne nadjem! :D

A Zemira meni se obavezno javljas kad budes dolazila u BL! :)

Glass Piši, molim te!

Glass Pročitajte ovaj osvrt na Forbidden:

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Naravno. :) Ako budem išla. Ipak moram skupiti love za kartu i još pored toga moram imati dooosta kako bih kupila knjigu ili dvije. :D

Molim te stavi review pod spoilere ako budeš odavala neke tajne. Znaš kako je,oči same lete.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Hahahah ma necu ne brini, mislim da sam tebe zainteresovala, ali necud a vam otkrivam, morate da uzivate! :)

Scarlet Zemira wrote: "Jooooooj budite sigurne kad čujem da je došla letim do lika po knjigu odmah i ne planiram prestati čitati dok ne bude gotova.
Jučer sam razmišljala da li majke nakon poroda imaju isti osjećaj kao ..."

Vjeruj mi-nemaju!!!
Jeste skužile da je osvrt dobio 160 lajkova!

Glass Da, ali cura stvarno super piše.

Scarlet Pa piše odlično. Šaljiva je.