Halyna's Reviews > Богатый папа, бедный папа

Богатый папа, бедный папа by Robert T. Kiyosaki

Apr 24, 2011

bookshelves: non-fiction

Цю книгу я слухала в аудіо-версії ще десь так на третьому курсі. Прослухала тоді кілька разів підряд, бо дуже вже толкові та цікаві речі там розповідалися.

У двох словах, про що йдеться. Роберт Кійосакі - успішний американський бізнесмен, інвестор, письменник та викладач. У книзі він розповідає про те, які уроки отримав ще в дитинстві від свого рідного батька - "бідного батька", та від свого наставника "багатого батька". Порівнюється психологія багачів та бідняків. Дуже цікаво показана мотивація різних людей. Пояснюється, які основні перешкоди люди самі перед собою ставлять і тому все життя працюють "на дядю", живучи від зарплати до зарплати.

Це такий собі посібник по тому, як стати багатим. Звісно ж, не обов'язково багатим саме у фінансовому плані. Поради Кійосакі насправді можна застосовувати у всіх тих випадках, коли здається, що ми залежимо від обставин.

Людина сама творець своєї долі!

Цікава думка, яку я почерпнула з книги та часто повторюю: "Краще збанкрутувати до 30-ти років, бо тоді легше почати все спочатку". Справді, треба багато разів спіткнутися та впасти, щоб досягнути чогось у своєму житті. І якщо людина починає падати ще в юному віці, це загартовує характер.

Слушна думка про те, що можливості є завжди і всюди. Треба тільки вміти їх побачити! Мабуть, цю помилку ми робимо найчастіше, коли виправдовуємося несприятливими обставинами - прискіпливий викладач, усі хабарники, у такій державі живемо. Насправді, ідеальних умов не буде ніколи. Варто нарешті це зрозуміти і навчитися жити у реальному світі з усіма його шахраями та негідниками. Бо такі обставини зупиняють лише тих, хто хоче отримати все готове і без надмірних зусиль.

Іще одна думка про те, що якщо комусь там платять мізерну зарплату, це не тому що багачі "зажерлися" і не цінують чужої праці, а тому що людина сама погоджується на таку оплату своєї праці. Треба вчитися цінувати самого себе.

Так що книгу рекомендую. Дуже корисно навіть для загального розвитку почитати. А якщо взяти ті ідеї на озброєння, то узагалі чудово!

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Богатый папа, бедный папа.