Věra Škodová's Reviews > Krásná katastrofa

it was ok
bookshelves: never-finished
Recommended to Věra by: Vendea

Drama llama.

Nedokážu uvěřit, že jsem tomu do zápisníku původně dala 5/5 (před cca pěti lety, ale to je fuk), mám chuť vynaleznout stroj času a uškrtit se.

Navíc, když si prvních 170 stránek říkáte, že je to sice drámo, ale funny drámo a od 200. strany začínáte pochybovat o příčetnosti autorky i sebe, protože DEAR GOD.

Přítel ji div nezabije za to, že si bere od někoho pití na baru, když celou konverzaci poslouchá A I SVÝM MINIATURNÍM MOZKEM BY MOHL CHÁPAT, ŽE TY CHLÁPKY V NIČEM NEPODPORUJE. A jako by to nestačilo, následuje scéna, kdy se oba chystají ke spánku, on musí jít nepředloženě na poker, slovo dá slovo (znáte to, já neandrtálec, ty neandrtálcova žena, já někam jdu, ty někam jdeš taky) a žena musí jít taky. KDOKOLIV by mě připravil o spánek kvůli tomu, že chce jít na partičku pokeru s neandrtálskou rodinkou, TAK JE MRTVEJ.

Nejhorší na tom je, že bych to i podruhé dočetla, kdyby to mělo o sto stránek méně. -_- Ale své klady to má. Hezky si vyčistím knihovničku a k tomu mám mozeček tak vymletý, že jsem připravená na něco, co se mi fakt bude líbit a přitom to není na úrovni tajícího marshmallow.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Krásná katastrofa.

December 12, 2015 – Shelved
December 12, 2015 – Shelved as: to-read
June 13, 2018 – Shelved as: never-finished

message 1: by Alena (new)

Alena Obávám se, že bohužel i tací neandrtálci ve skutečnosti existují.

Věra Škodová Aya wrote: "Obávám se, že bohužel i tací neandrtálci ve skutečnosti existují."

Jasné, ale nemusím o nich číst "romance". :D

Vendea I told you. Travise nesnáším :D

Věra Škodová Vendea wrote: "I told you. Travise nesnáším :D"

And I should listen. -_-