Петър Стойков's Reviews > Story of the Eye

Story of the Eye by Georges Bataille

did not like it

Потърсих които са най-добрите еротични романи на века, защото ми се четеше нещо по-така и изтеглих няколко от тях. Очаквах да са някакви... интересни поне. Излъгах се.

Единственото любопитно нещо беше защо толкова много от "еротицизма" (ако може да се нарече така) на авторите е свързан с пикаене и нечистоплътност. Не, че съм гнуслив на тема секс - все пак съм израснал с интернет, ротен.ком, 4чан и нищо не ме шокира. Но нещата, описани в тия книги са просто... тъпи и нищо повече.

Петстранично описание как някаква обичала да пуска в тоалетната сварени обелени яйца и да пикае отгоре им, защото обичала да гледа как струята ги натиска под водата. Дебелият месар й го ръга в хладилната стая. Не си мие вагината със седмици за да миришела на жена през дънките. Уау. Count me impressed... not. И да, това е общо ревю на всичките, нямам намерение да се хабя поотделно.

Четейки тия глупости, почва да ми се издига мнението за "50 нюанса сиво", където жената просто скромно си мечтае някой милионер да я върже и напляска.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Story of the Eye.

November 25, 2014 – Started Reading
November 25, 2014 – Shelved