Danielius (Debesyla)'s Reviews > Tikras Turtas III

Tikras Turtas III by Dalius Viršilas

Jei man reiktų vyrui nuo 20-ties iki 40-ties metų rekomenduoti knygą... Tai būtu ši knyga.

Dalius Viršilas žino ką rašo. Ir jis šioje knygoje surinko, atrinko ir gražiai surašė viską, ką tau reiktų žinoti apie laimingą gyvenimą. Apie tris pagrindus - Sveikatą, Šeimą ir Darbą (gal dėl to viršelyje trys kolonos?).

Nežinau ar dėl to, kad studijuoju statybos inžineriją, ar dėl to, kad tai buvo taip taiklu, tačiau labai patiko kaip Dalius gyvenimo kūrybą (taip, kūrybą, o ne šiaip atsiradimą) palyginino su namo statybomis.

Labai nuostabu, kad šį kartą (ne taip kaip pirmoje Tikro turto dalyje) Dalius pasistengė viską rašyti DAUG paprasčiau ir kartu DAUG suprantamiau. Tiesą sakant, tai ne tik suprantama, bet ir panaudojama - vargu ar atsiras daug žmonių sakančių "Ai, čia dar viena Paslaptis - paskaičiau ir pamiršau".

Nuoširdžiai rekomenduoju.

P.S. Moterims ši knyga nėra taip labai gerai pritaikyta. Tačiau aš matau tai tik kaip teigiamą dalyką - merginoms ir taip prirašyta jau milijardas su trupučiu knygų, straipsnių ir bala žino dar ko. Vyrams kas kita. :-)

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Tikras Turtas III.

Started Reading
October 6, 2014 – Finished Reading
October 9, 2014 – Shelved
October 9, 2014 –

message 1: by Tadas (new)

Tadas Talaikis Kiek supratau, vienas iš įsivaizduojamų modelių iš daugybės galimų ;) Gyvenk tu kaip nori, niekas nedraudžia.