Leseparatist’s review of Dziewczyna, którą nigdy nie byłam > Likes and Comments

10 likes · 
Comments Showing 1-5 of 5 (5 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Magdalith (new)

Magdalith Domyślnie jest to raczej skierowane do nastolatek, prawda? Myślisz, że mi podeszłoby bezboleśnie? Bo wszelkie young adult mogą mi się spodobać tylko jeśli są naprawdę dobrze i oryginalnie napisane, a to niestety wielka rzadkość :( A fajnie to opisujesz, aż kusi.


message 2: by Leseparatist (new)

Leseparatist Magdalith wrote: "Domyślnie jest to raczej skierowane do nastolatek, prawda? Myślisz, że mi podeszłoby bezboleśnie? Bo wszelkie young adult mogą mi się spodobać tylko jeśli są naprawdę dobrze i oryginalnie napisane,..."

Nie wiem, czy do nastolatek, trochę pewnie też do pokolenia Moran. Trudno mi powiedzieć czy podpasowałaby Tobie, bo to jest bardziej jednak powieść z misją niż literatura eksperymentalna, ale mi podeszła tematyką, klimatami brytyjskiej working class i miejscami obrzydliwym poczuciem humoru. Radziłabym gdzieś spróbować jakąś próbkę :)


message 3: by Magdalith (new)

Magdalith Leseparatist wrote: "Magdalith wrote: "Domyślnie jest to raczej skierowane do nastolatek, prawda? Myślisz, że mi podeszłoby bezboleśnie? Bo wszelkie young adult mogą mi się spodobać tylko jeśli są naprawdę dobrze i ory..."

Dobra, spróbuję z fragmencikiem :) Właśnie mnie kusi też ten brytyjski klimat i epoka 80s/90s.


message 4: by Weronika (new)

Weronika Zimna Krążyłam wokół tej książki, ale nie mogłam się zdecydować. Przekonałaś mnie, dzięki!


message 5: by kari (new)

kari O, to bardzo ciekawe, bo moje odczucia po lekturze tej książki są zupełnie inne. :D


back to top