From the Bookshelf of Netherlands & Flanders group

Find A Copy At

Group Discussions About This Book

No group discussions for this book yet.

What Members Thought

Khim
May 24, 2011 rated it it was ok
Shelves: read-in-2011, dutch
Voor een debuut is dit zeker geen slecht boek. Het verhaal en plot zijn zeer sterk en het is zo geschreven dat je je volledig kunt inleven in de personages. Deze zijn levens echt.

Janine is eigenaar van een succesvolle dans- en eetgelegenheid Mercury. Heeft een dochter van 16 jaar en is gelukkig getrouwd met Albert. Janine heeft een duister verleden waar bijna niemand weet van heeft en wil dit graag zo houden. Op een werkdag gaat ze naar Mercury en vind haar man Albert dood voor de deur van haar
...more
Evelien
Jun 20, 2011 rated it really liked it
Shelves: thriller
Ontzettend spannend! Vooral aan het eind niet meer weg te leggen. Het is wel een hele rauwe wereld en Jansma vertelt daar heel open en eerlijk over, waardoor je tenen regelmatig krom staan van alle ellende.
De ontknoping was goed, maar wel een klein beetje te voorspellen. Doet verder niks af aan de spanning!
Kelly
Apr 20, 2011 rated it liked it
Shelves: dutch
Het is een spannend boek alleen wist ik na 150 blz wel wie de dader was... Beetje jammer, verder wel een goed verhaal
Ennie
Mar 26, 2012 rated it liked it
Shelves: suspense
Ann Janssens
Mar 31, 2014 marked it as to-read
Fabienne
Apr 08, 2014 marked it as to-read
Read with Kirsten
Dec 23, 2014 rated it liked it
Shelves: 2015
Kelly
Apr 20, 2015 marked it as to-read  ·  review of another edition
Jessie K.
Dec 22, 2015 marked it as to-read
Suzan G.
Feb 11, 2016 rated it liked it
Suzan G.
Nov 24, 2018 rated it really liked it  ·  review of another edition
Claire
Jan 24, 2019 rated it it was ok  ·  review of another edition
Shelves: precinct-81