Чи достатньо ми знаємо про Секс? Якщо ви, читаючи це, подумали про «те саме», то вам точно ще багато чого необхідно дізнатися про себе та людські стосунки. Звідки береться секс у нашому житті, яким він може бути, як він впливає на наше життя і як зробити так, щоб бути не тільки вдоволеним, а й щасливим, до того ж зробити щасливими своїх близьких? Для такої розмови потрібні двоє: психолог Леся Ковальчук та журналіст Данило Яневський. Вони обговорять і розглянуть найпоширеніші та найважливіші питання, що виникають між близькими людьми, та, сидячи під лампою, потроху розплутають вузли непорозумінь та висвітлять темні кутки особистих стосунків.
0 з 5. Це якась тотальна крінжатіна. Прочитала практично 25%. А на фразі (!) психолога: "Л.К.: Ще раз: щоб жінка відчувала себе жінкою, їй потрібно відчувати себе в безпеці. А таке відчуття безпеки може дати лише чоловік. Я не про гроші зараз, я про психологічний аспект. Д.Я.: Замкнене коло." я зрозуміла, що з мене досить. Цінність книги із такими тезами - від'ємна. Заради всіх богів, не беріть це гівно до рук.
Після певного моменту стала читати тільки частину, яку каже психолог, бо коментарі Яновського відверта єрунда. Далі не продовжую, книга не варта часу, бо і психолог одну і ту саму думку по колу розтягує на 20 сторінок.