Книга цікава, але на жаль дуже важко читається. Постійно потрібно було виправляти слова, так як вони граматично правильно не написані. Цей процес відволікав мене як маму, яка читає маленькому сину вголос, від сюжетної лінії.
В книзі використані абревіатури, які доводили мене до сміху. Мій синуля, якому 4.5 років постійно забував їх розшифрування. Любляча матуся розшифровувала їх завжди повністю при читанні))
Загалом історія цікава. Вовчик змушений рятувати Чухлю, який постійно влипає, а в даній пригоді це саме те, що він зробив)), в халепу. Друзі відправляються на його пошуки. Їх не лякають пустелі, гори, злючі вовки. Справжня дружба переможе все. Тут і весело разом, і сумно. Друзів не лишають в біді. Правда?
Трішки дратували батьки Вовчика. Я все чекаю, що Вовчику напишуть:"Синку, ти наша гордість! Ми тебе любимо"
А читаємо лише погрози і невдоволення. Можливо це завжди бешкетникам більше везе.
Раджу читати. Ми далі з синочком будемо читати інші історії про пригоди малого Вовчика.