Kes ei tahaks oma elu mõnusamaks teha? Ei tahaks nii palju põdeda, üle mõelda, närvitseda. Tahaks rohkem hetkes elada, nautida igat hetke, negatiivsuse ja stressi oma elus minimaliseerida. Paljud eneseabiraamatud soovitavad tasakaalu leidmiseks minna loodusesse. Saada üheks maa, õhu, vee ja tulega. Väga vähesed, aga soovitavad OLLA loodus ise. Olla kass.
Autori teine raamat on võrreldes tema esimesega tunduvalt täiskasvanulikum ja tõsisem, mis on tingitud tema kassi Ziggy surmast. Surm paneb kõike teise pilguga vaatama. Autor keskendub rohkem viisidele, kuidas oma praegust hetke nautida ning võtta asju rahulikumalt. Sul ei ole kuhugi kiiret. Ta toob välja ka julmad reaalsuskohad, kus me, inimesed, raiskame aega. Enesevõrdlemine, raha ahnitsemine, halbade inimeste lähedal hoidmine, armastuse peletamine. Viimane oli kõige kurvem osa - me vahetame rääkimise tekstitamise vastu, vaidlused kõnede vastu, tähtpäevad unustame ära. Me tahame sügavaid ja mõttega suhteid, aga pole nõus nendesse investeerima. Miks?
Kuigi teemad olid väga sügavad, mida arutati, siis vahest jäid nad ikkagi pinnapealseks. Tundus nagu autori soov oli lihtsalt pabereid täita tekstiga.