Jump to ratings and reviews
Rate this book

Een royale portie meeuwen

Rate this book
Een nieuwe worp Witteman-columns: felrealistisch proza met een lach en een traan, een bron van genoegen voor boekenwurmen en ongeschoolde arbeiders van alle leeftijden. Over eetgedrag van reizigers in de eerste klas; Disneydwergen op kindergraven en de gedroomde inrichting van publieke toiletten (uniseks en met een loket met warmen kroketten). Geen mens kan zonder!

191 pages, Paperback

First published January 1, 2014

21 people want to read

About the author

Sylvia Witteman

56 books41 followers
Sylvia Witteman is a Dutch culinary journalist and columnist for the national daily newspaper De Volkskrant.

Ratings & Reviews

What do you think?
Rate this book

Friends & Following

Create a free account to discover what your friends think of this book!

Community Reviews

5 stars
12 (9%)
4 stars
65 (49%)
3 stars
48 (36%)
2 stars
4 (3%)
1 star
2 (1%)
Displaying 1 - 10 of 10 reviews
Profile Image for Robbert.
51 reviews1 follower
November 17, 2022
Paar keer gegrinnikt…

Pagina 184:
Wat wist die man zijn afkeer van religie fijn te verwoorden! Alleen al het citaat ‘Wat zonder bewijs kan worden beweerd, kan ook zonder bewijs worden verworpen’; meer heb je als aarzelende atheïst niet nodig.
Profile Image for Wout.
140 reviews1 follower
May 10, 2021
Vermakelijke columns
Profile Image for Betty.
447 reviews2 followers
Read
June 30, 2021
Leuke columns over herkenbare dagelijkse dingen. Heerlijk om naar te luisteren.
Profile Image for Bjorn Franke.
109 reviews5 followers
December 3, 2024
Ik heb geen reden meer om de columns van Sylvia Witteman links te laten liggen.
Profile Image for Lesley.
385 reviews19 followers
July 26, 2018
“De werkelijkheid is simpeler. God was vorige week op precies dezelfde locatie als volgende week, deze week, honderd jaar geleden en over honderd jaar: in de gedachten van mensen die niet kunnen accepteren dat rampspoed en geluk óf het gevolg van menselijk handelen zijn, óf louter toeval.”
Profile Image for Gijs Zandbergen.
1,068 reviews27 followers
November 1, 2022
Voorleesboek, omdat twee of drie columns per avond voldoen. Altijd drie sterren, want Witteman niet slecht, maar ook niet bijzonder goed. Een ding onthoud ik, al is dat een citaat van de filosoof Hitchens tegen godsdienst. Hij schreef dat als iets zonder argumenten wordt beweerd, dat ook zonder argumenten kan worden weersproken.
Displaying 1 - 10 of 10 reviews

Can't find what you're looking for?

Get help and learn more about the design.