Goodreads helps you keep track of books you want to read.
Start by marking “Gjimnazistët e sëmurë” as Want to Read:
Gjimnazistët e sëmurë
Enlarge cover
Rate this book
Clear rating
Open Preview

Gjimnazistët e sëmurë

by
4.50  ·  Rating details ·  20 ratings  ·  1 review
Per shkak te nevojes per ndryshim, Hektori, roje ne nje shkolle nente vjeçare, do filloje pune ne nje shkolle te mesme te pergjithshme. Por, shume shpejt do kuptoje se puna e re nuk eshte aspak ajo qe ka pritur dhe se, disa prej gjimnazisteve, nuk jane aspak ashtu si duken.
ebook, Free Download
Published October 24th 2011 by Enkelejd Lamaj
More Details... Edit Details

Friend Reviews

To see what your friends thought of this book, please sign up.

Reader Q&A

To ask other readers questions about Gjimnazistët e sëmurë, please sign up.

Be the first to ask a question about Gjimnazistët e sëmurë

This book is not yet featured on Listopia. Add this book to your favorite list »

Community Reviews

Showing 1-33
Average rating 4.50  · 
Rating details
 ·  20 ratings  ·  1 review


More filters
 | 
Sort order
Start your review of Gjimnazistët e sëmurë
Suela
Feb 08, 2013 rated it it was amazing
Sa fiksim i kam pas edhe une nxenesit qe shkonin me vonese ne shkolle! Vertet i bukur. Fundi eshte marramendes.
Erjon Malaj
rated it it was amazing
Jun 10, 2014
Adela
rated it it was amazing
Jan 25, 2013
Blerta
rated it it was amazing
Mar 31, 2013
Jona L.
rated it really liked it
Feb 03, 2013
Kasper Lai
rated it it was amazing
Sep 01, 2013
Matilda
rated it it was amazing
Feb 10, 2013
Keshja
rated it it was amazing
Mar 01, 2013
Tregimi Shqip
rated it it was amazing
Dec 28, 2012
Ervis
rated it liked it
Aug 09, 2013
Esmeralda
rated it it was amazing
Feb 04, 2013
Zuli Braha
rated it it was ok
Jun 20, 2018
Biblioteka Shqip
rated it it was amazing
Aug 28, 2013
Tivu Al
rated it it was amazing
Jan 29, 2013
Juliana
rated it it was amazing
Dec 28, 2012
Xhensila Mici
rated it did not like it
Jul 15, 2018
Denisa
rated it it was amazing
Jan 07, 2014
Ines Alla
rated it it was amazing
Jan 31, 2013
Elfije Nimani
rated it it was amazing
Feb 18, 2019
Drilon Mata
rated it it was amazing
Jan 31, 2013
Besa Lika
marked it as to-read
Feb 24, 2013
Endrita
marked it as to-read
Mar 28, 2013
Elona Hoxhalli
marked it as to-read
May 31, 2013
Denada Hoxha
marked it as to-read
Jul 01, 2013
Ami Punki
marked it as to-read
Aug 20, 2013
Rita
marked it as to-read
Oct 06, 2013
Elza Osmani
marked it as to-read
Mar 09, 2014
Afrodita Xhaferi
marked it as to-read
Aug 28, 2014
Klesta Kacurrelja
marked it as to-read
Dec 25, 2014
Keti
marked it as to-read
Jul 18, 2015
Naci
marked it as to-read
Aug 21, 2015
Jetish
marked it as to-read
Jul 03, 2016
There are no discussion topics on this book yet. Be the first to start one »
65 followers
Enkelejd Lamaj ( lindur më 20 nëntor 1978 në Lushnje) shkrimtar shqiptar nga Shqipëria.

Pasionin për të lexuar dhe shkruar e ka gjetur qysh në fëmijëri. Por do të vinte viti 2003 kur do të prezantohej për herë të parë me një përmbledhje me tregime horror të titulluar “Fytyra tjetër e natës”. Rrëfimet e tij sfidojnë lexuesin në luftën midis të mirës dhe të keqes, të ndërlikuarës dhe të thjeshtës, të
...more

News & Interviews

  As the summer comes to a close and the days grow shorter, it's natural that we're drawn to what hides in the shadows. Mystery stories are...
30 likes · 4 comments