Goodreads helps you keep track of books you want to read.
Start by marking “Kërcimi i parë” as Want to Read:
Kërcimi i parë
Enlarge cover
Rate this book
Clear rating
Open Preview

Kërcimi i parë

by
4.89  ·  Rating details ·  19 ratings  ·  5 reviews
Nje çift. Nje telefonate. Nje kercim. Nje tregim i shkurter pertej kufijve te jetes.
ebook, Free Download
Published November 9th 2011 by Enkelejd Lamaj
More Details... Edit Details

Friend Reviews

To see what your friends thought of this book, please sign up.

Reader Q&A

To ask other readers questions about Kërcimi i parë, please sign up.

Be the first to ask a question about Kërcimi i parë

This book is not yet featured on Listopia. Add this book to your favorite list »

Community Reviews

Showing 1-31
Average rating 4.89  · 
Rating details
 ·  19 ratings  ·  5 reviews


More filters
 | 
Sort order
Start your review of Kërcimi i parë
Jona L.
Feb 03, 2013 rated it it was amazing
Ne fillim te trishton, pastaj te mbush me shend, pastaj te mbush serish me lot dhe pasi e ke mbaruar ben ate qe bejne zakonisht hitorite e treguara bukur: vazhdojne te qendrojne ne mendjen tende per gjate.
Denada Hoxha
Jul 01, 2013 rated it it was amazing
Tregim shume i vecante.
Matilda
Feb 10, 2013 rated it it was amazing
E lexova me nje fryme dhe ne fund me la pa fryme.
Suela
Feb 01, 2013 rated it it was amazing
"Kercim" magjepses. Pertej kufijve te jetes...pertej kufijve te dashurise. ...more
Anisa
May 28, 2013 rated it it was amazing
Shume i bukur.
Tivu Al
rated it it was amazing
Feb 01, 2013
Elona Hoxhalli
rated it it was amazing
May 31, 2013
Luela
rated it liked it
Jan 19, 2013
Irena Saraseli
rated it it was amazing
May 09, 2020
Keshja
rated it it was amazing
Mar 01, 2013
Adela
rated it it was amazing
Jan 25, 2013
Blerta
rated it it was amazing
Mar 31, 2013
Denisa
rated it it was amazing
Dec 29, 2013
Drilon Mata
rated it it was amazing
Jan 31, 2013
Juliana
rated it it was amazing
Dec 28, 2012
Tregimi Shqip
rated it it was amazing
Dec 28, 2012
Biblioteka Shqip
rated it it was amazing
Aug 28, 2013
Ines Alla
rated it it was amazing
Jan 31, 2013
Esmeralda
rated it it was amazing
Feb 04, 2013
Eljesa
marked it as to-read
Jan 29, 2013
Pavllo Bojaxhi
marked it as to-read
Feb 10, 2013
Besa Lika
marked it as to-read
Feb 24, 2013
Almira Barolli
marked it as to-read
Sep 25, 2013
Arjola Merka
marked it as to-read
Oct 01, 2013
Rita
marked it as to-read
Oct 06, 2013
Iraida
added it
Feb 26, 2014
Dora Sky
marked it as to-read
Mar 27, 2014
Ellie Red
marked it as to-read
Mar 27, 2014
Fenia
marked it as to-read
Mar 27, 2014
Klodiana Muca
marked it as to-read
May 31, 2014
There are no discussion topics on this book yet. Be the first to start one »
63 followers
Enkelejd Lamaj ( lindur më 20 nëntor 1978 në Lushnje) shkrimtar shqiptar nga Shqipëria.

Pasionin për të lexuar dhe shkruar e ka gjetur qysh në fëmijëri. Por do të vinte viti 2003 kur do të prezantohej për herë të parë me një përmbledhje me tregime horror të titulluar “Fytyra tjetër e natës”. Rrëfimet e tij sfidojnë lexuesin në luftën midis të mirës dhe të keqes, të ndërlikuarës dhe të thjeshtës, të
...more

News & Interviews

Need another excuse to treat yourself to a new book this week? We've got you covered with the buzziest new releases of the day. To create our...
18 likes · 1 comments