دوستداران خاتمی طرفداران موسوی discussion

26 views
افتخارات آقای دادکان در گفتگو با عادل فردوسی پور در نود

Comments (showing 1-2 of 2) (2 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Azar (last edited Jan 04, 2010 02:47PM) (new)

Azar | 2 comments محمد دادکان در میان صحبتهایش با عادل فردوسی پور گفت من در زندگی 3 افتخار دارم:
1بردن تیم ملی ایران به جام جهانی
2 دریافت لوح افتخار از آقای خاتمی که بزرگترین افتخار من است
3 اخراج از ریاست فدراسیون فوتبال توسط علی آبادی!

امشب نود پر از نقد های جانانه به عزل و نصب ها و سیاست های افتضاح دوران احمدی نژاد درباره فدراسیون و سازمان تربیت بدنی و آدم های غیر ورزشی آن بود.


message 2: by Azar (new)

Azar | 2 comments دیشب دادکان به صراحت از مافیای فوتبال ایران پرده برداشتو شاهد صحبتهای شجاعانه و انتقادهای تند ایشون در این برنامه بودیم کهباعث دلگرمی مردم سبز ایران شد و شبی سخت رو برای کودتاچیان رقم زد.در اوایل بحث:

اگهحرف بزنم میگن علیه نظامه.بنده بعد انقلاب شکل موها و ریشام اینجورنشده.من قبل انقلابم اینجور بودم.از اول تو خانواده مذهبی بزرگ شدم.اگهحرفی میخوام بزنم از روی دلسوزی برای فوتبال و ورزش کشورمه وگرنه منمکشورو مردمو نظامو دوست دارم...


دادکان از افتخارات دوران مدیریتش گفت :

عادلرو به محمد دادکان گفت که شما خودتون اخراجتون رو قبول ندارید که داداکانصحبتش رو قطع کرد و گفت نه اخراج شدم و این اخراجیمم جزو یکی از افتخاراتمبوده و در ادامه اضافه کرد من 3 افتخار در کارنامه مدیریتیم در طولزندگیم داشتم که به خانواده ام گفتم بعدها در کنار اسم من ازش یاد کنن : بردن تیم ملی به جام جهانی ، گرفتن نشان لیاقت از آقای خاتمی و اخراجی در دوره آقای علی آبادی....!


کنایه دادکان به فردوسی پور :

آقای فردوسی پور بذارید صحبت کنم الان این 1 ساعتی که وقت دادین یهو میشه 20 دقیقه و باید خداحافظی کنم.که زیاد هم اتفاق میفته...


اشاره دادکان به تخریب شخصیت ها در نیمکت تیم ملی :

برای مربیگری تیم ملی به علی داییگفتم که اینا شمارو اوردن که فردا هربلایی سر فوتبال اومد پشتت قایم شن وتمام تقصیرات رو به گردن شما بندازن که همینجورم شد و در آخر کسی از داییحمایت نکرد. امیر قلعه نویی رو آوردن واسه چی؟ فقط واسه طرفدارای استقلال که بیان از تیم ملی حمایت کنن.قطبی رو همچنین برای محبوبیتی که تو پرسپولیس داشت اوردن .
قطبیالان محبوبیتی نداره برای بازی تیم ملی تو آزادی قطبی و علی آبادی وکفاشیان و ... از مردم تقاضا کردن که بیان و از تیم ملی حمایت کنن ولی چندنفر اومد؟ 300 نفر. جوونای ما اگه نیان ورزشگاه کجا برن؟ میرن تو خیابون...!


دکتر دادکان از استفاده نکردن شخصیت های ورزشی و افتخار آفرین در راس امور ورزش انتقاد کرد و گفت:

الاناکثر مدیران ورزش ما یا صنعتی هستن یا ارتشی و سپاهی یا از روی ناچاری ازگوشه ای ورشون داشتن اوردنشون تو ورزش.چرا از سرمایه هامون نباید استفادهکنیم؟بذاریمشون گوشه خونه آخرم که افتادن مردن بریم زیر تابوتشون عکسبگیریم؟
واین شعر رو خوند : در عجبم از مرام این مردم پست / از این مردم زنده کش مرده پرست /


تا که هست به ذلت ببرندش به جفا / تا که مرد به عزت ببرندش سر و دست

انتقاد وی از فوتبال ناپاک:

چرامعلمی که 20 میلیون درامد داره یهو بیاد 400 میلیون دریافت کنه؟ یکی نیستبگه که آقا شما سرجم 40 میلیون می ارزی که حقوقت اینقدره؟(خنده عادل) حقکدوم مردم خورده میشه و کجا شاهد ریخت و پاشیم؟در مناطق محروم مانندسیستان و بلوچستان. نباید کسی ناظر باشه ؟ دولت باید نظارت داشته باشه وبگه یسری هم تو ورزش بزنم ببینم چه خبره داخلش..
و در ادامه جمله ای از بیانیه میرحسین موسوی رو گفت که : من دغدغه دارم که این روزها در سرزمینی زندگی می‌کنم که در آن دویدن سهم کسانی است که نمی‌رسند و رسیدن حق کسانی است که نمی‌دوند...


مقایسه جسورانه جمهوری اسلامی با زمان شاه!

عادل بصورت شوخی به دادکان گفت که شما خودتون یپا غلام پیروانی هستین(بخاطر 2 شعری که گفت)

آقای فردوسی پور حرف از غلام پیروانی شد اجازه بدید 30 ثانیه یه مطلبی درمورد شیراز بگم خدمتتون. یه مسولی قبل از انقلاب رفت شیراز. دید درختهایدور یه میدون رو کوتاه کردن از مسوولین پرسید چرا اینکارو کردید گفتنبخاطر اینکه مجسمه وسط معلوم باشه و همونجا شهردار رو عزل کرد و گفت چرا درختها رو بریدید، یه سنگمیذاشتید مجسمه من بره بالا نه اینکه درختها رو قطع کنید. چرا دستمون رومیذاریم رو سر جوونامون که بالا نیان...


در آخر عادل فردوسی پور گفت که امشب آمار پیام کوتاه ما هم خیلی جالب بود

"یکیاز دلایل اتمام زود برنامه بنظرم اس ام اس ها بودن که خیلی سریع رو بهافزایش بود.شاهد بودیم 75 درصد حدود 1 میلیون و 130 هزارو خورده ای بهگزینه 3 که در شرایط عادی شاید 2 درصد هم آمار نداشت رای داده بودن که اینخودش نشون دهنه پیروزی و اتحاد جنبش سبز بود در شرایطی که امکان اطلاعرسانی به صورت گسترده وجود نداشت و همچنین در زمانی که لیگ تعطیل هست ونود اینقدر مخاطب نداره"
back to top

14693

دوستداران خاتمی طرفداران موسوی

unread topics | mark unread