Latvija discussion

Delīrijs (Delirium, #1)
This topic is about Delīrijs
70 views
Ikmēneša kopīgā lasīšana > JAUNIEŠU - februāris - Delīrijs

Comments (showing 1-7 of 7) (7 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

Agnese | 123 comments Jauns mēnesis - jauna grāmata! Ar otro reizi balsošanā Delirium izdevās uzvarēt. Tad nu lasām un vērtējam kā grāmata, kurā mīlestība ir slimība, atbilst mīlestības mēnesim :) Diemžēl tiem, kas gribēs izlasīt arī trešo daļu nedaudz būs vēl jāpagaia līdz martam. Starp citu top arī filma, tikai neesmu skatījusies uz kuru laiku gaidāma.


Mairita (Marii grāmatplaukts) (mariigramatplaukts) | 102 comments Lasīju apmēram pirms gada. Tīri labi patika, tikai galveno varoni gan pāris reizes gribējās sapurināt un iepļaukāt :D. Katrā ziņā, ne tā sliktākā YA grāmata.


Paula (booksfordessert) Šo grāmatu lasīju aptuveni pirms gada, man patika. Lai gan galvenās varones domu gājiens un rīcība brīžiem šķita pavisam muļķīgi, bet tādi jau ir tie pusaudžu gadi un pirmā mīlestība:) Vislabāk no visa man patika katras nodaļas sākumā esošie citāti no "Drošības, veselības un laimes rokasgrāmatas", Amerikas vēstures utt., tas visai tai mīlestības kā slimības padarīšanai un pret to izstrādātajai dziedniecības sistēmai piešķīra lielāku ticamības momentu un pamatojumu. Arī grāmatas beigas bija labas, tiešām kaut kas nedaudz no Romeo un Džuljetas skumjā mīlasstāsta jūtams. Es būtu priecīga, ja stāsts tā skaisti un skumji arī būtu beidzies - pavisam nesen izlasīju otro daļu un tagad vēlos, kaut nebūtu to darījusi. "Pandēmija" jau šķita kā turpinājums turpinājuma pēc, lai varētu vēl mazliet vairāk nopelnīt.


message 4: by Anna, Moderator (new) - rated it 1 star

Anna Kļaviņa (AnnaMatsuyama) | 279 comments Nebiju planojusi lasit, bet vareju apvienot so gramatu ar citu grupu un nolemu, ka lasisu jo varu nosaut 2 zakus ar vienu savienu.
Man nepatika. Lai gan esmu YA graamatu merkauditorija, neesmu sajusmaa par nesanajiem YA darbiem.


Agnese | 123 comments Mani secinājumi par grāmatu ir tādi vidēji - tiešām neslikta grāmata, bet sajūsmā arī neesmu. Tomēr man kaut kas īsti tur negāja kopā. Viens no piemēriem: Operāciju visiem taisa 18. dzimšanas dienā(risks teju vai minimāls), bet, ja tā tiek veikta kaut vai nedēļu agrāk, tad tas ir nāvīgi bīstami.
Beigas ar tādas jocīgas. Meitene priecājas, ka viņas puisi tūlīt nositīs, jo viņš nomirs dikti smuks un kā Romeo, un pati trallallā aiztec dancodama... Khm khm!
Lielāko daļu grāmatas cerēju, ka tikšu viegli cauri, izlasīšu pirmo daļu un metīšu mieru, bet nekā. Beigas visu sačakarēja. Būs vien jālasa arī turpinājums, moka ziņkārība...


message 6: by Doronike (new) - added it

Doronike | 26 comments Gribēju kā labāk, sanāca kā vienmēr ;) Ar šo grāmatu es uzsāku plauktiņu couldn't finish. Ir taču tik daudz labu distopiju, kāpēc mocīties ar meiteni Lēnu, kurai visu laiku 'aizraujas elpa'.


message 7: by Ieva, Moderator (new) - rated it 4 stars

Ieva (Aveirulz) | 191 comments Atkal es ar pāris mēnešu novēlošanos - nu tādi ir mīnusi publiskajām bibliotekām, populāru grāmatu dabū, bet ne uzreiz, kad gribi.
Viapār man patika, atsauksme: https://www.goodreads.com/review/show...


back to top

unread topics | mark unread


Books mentioned in this topic

Delirium (other topics)