Anna's Reviews > Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną

Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną by Dorota Masłowska

202331
May 01, 10

Read on May 01, 2010

Poddałam się. Naprawdę się poddałam. Nie byłam w stanie przeczytać tej książki. Równie dobrze mogła być napisana trzynastozgłoskowcem. Ta książka jest po prostu zła. Człowieka, który wynalazł Masłowską i ją wypromował, powinien być surowo ukarany.
2 likes · Likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną.

Charmteaser Nareszcie! Jest ktoś, kto podziela moją ocenę Masłowskiej! Ta książka jest zła i jej jedyną zaletą jest to, że jest lepsza od "Pawia królowej".

message 2: by Anna (new) - rated it 1 star

Anna Masłowska to było zjawisko, które "objawiło" się na krótko szerszej publiczności i teraz albo zniknęło, albo zamknęło się w "artystycznym" kręgu.

Amanda Carmen wszystko prawda, szczerze chciałam przebrnąć, poszło mi całkiem nieźle, w trzy miesiące dotarłam do 150strony, ale to mnie przerosło. nigdy więcej Masłowskiej. obiecuje.