Zenta 's Reviews > Tiger

8196830
Aug 16, 12

bookshelves: new-species, 2012
Read in August, 2012

Kopumā "New Species" ir grāmatu sērija, kas mani aizrāva un ļoti ieinteresēja. Lai arī visās grāmatās ir vienāds vadmotīvs- jaunās sugas pārstāvi iemīlas parastā sievietē, katrai ir savs šarms un tēlu daudzveidība. Ikvienam varonim ir savs raksturs, noslēpumi, vēlmes un pienākumi. Jau no paša sākuma īpašu uzmanību pievērsu Jaunās sugas pārstāvju vārdiem, kas simbolizē katra indivīda personību un ir pašu izvēlēti. Būtu patīkami izlasīt arī kādu darbu, kur galvenā varone būtu Jaunās sugas sieviešu kārtas pārstāve.
Visvairāk no šīs sērijas man patika:Valiant (New Species #3), Justice (New Species #4) un Brawn (New Species #5), kas izcēlās ar sižeta līniju, bija īpaši daudz brīžu, kad vēlējos ātrāk uzzināt turpinājumu. Vēl visi šo grāmatu galvenie varoņi vairāk izcēlās uz pārējo fonu ar savu ekscentrisko raksturu, vēlmēm un savu skatījumu uz mīlestību.
Laurann Dohner ir radījusi neaizmirstamu jaunu realitāti, kas ierauj sevī gandrīz ikvienu. Grāmatas ir kaisles, erotikas, noslēpumu un mīlestības apvītas, kas neļauj lasītājam ne mirkli apstāties!
likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Tiger.