Miss's Reviews > Falling For You

Falling For You by Lisa Schroeder

Feb 17, 13

bookshelves: realistic-fiction, romance, girls-reading-together, abuse, poetry, teen, young-adult
Read from February 16 to 18, 2013

Buddy read with Glass and Tanja, Feb 16th
likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Falling For You.

dateDown_arrow    newest »

Glass Je li i ova napisana u stihovima?

Miss Njene su sve u stihovima pa pretpostavljam da je i ova.

Glass Jesi li počela? Kako ti se čini?

Miss Evo završila. Dobra mi je. Nije favorit, ali mi se svidjela. Moram priznati da mi je bilo malo neobično čitati prozu ove autorice.

Glass Također!:) Sada mi se još više čitaju njene ostale knjige. S kojom mi savjetuješ da počnem?

Miss Ja sam počela s I heart you, you haunt me i ona me prva oduševila. To ti je PR u stihu. Njen svojevrsan nastavak ti je Chasing Brooklyn. Tanja je prvu čitala The Day Before i ona je njoj bila najdraža. Ona je opet contemporary. Možemo nakon PV i The Fault in Our Stars zajedno čitati Far from you? Nisam je ni ja još čitala.

Glass Može - Tanja je tu već pročitala ako me sjećanje ne vara.

Glass Pročitala sam blurb - sad mi se još više čita.

Miss Da, Tanja ju je pročitala i meni poslala baš neki dan. Evo sad ću ti je proslijediti.

Znači prvo Paper Valentine by Brenna Yovanoff, The Fault in Our Stars by John Green, Far from You by Lisa Schroeder pa Abduction by Varian Krylov.

Glass Dogovoreno. Ja samo nisam sigurna da li ću čitati sa vama Greena. Nemoj zaboraviti Indigo Spell u subotu:)

message 11: by Miss (new) - rated it 4 stars

Miss Joj da!!! Što ti je Greene skrivio? Ovo će biti moj prvi susret s njim.

Glass Alaska mi nije baš legla, a i nešto me ne privlači ova tema.

message 13: by Miss (new) - rated it 4 stars

Miss Hmmm, vidjet ću je pa ti javim dojmove.