Stinkerbelle Stormborn's Reviews > Devil in the Dollhouse

Devil in the Dollhouse by Richard Kadrey

Sep 06, 12

bookshelves: rhea-s-recs, series, short-stories, urban-fantasy, demons, angels, e-books, own-kindle
Recommended to Stinkerbelle by: Rhea
Read from September 02 to 06, 2012 — I own a copy

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Devil in the Dollhouse.

dateDown_arrow    newest »

Rhea Имам си рафт! :)

Stinkerbelle Stormborn Хаха, да! Само се притеснявам да не пропусна някоя книга, защото наскоро го направих и си прегледах само прочетените досега. :)

Rhea Пропуснала си 10+ (без да си приписвам заслуги за Хари Потър), а си ме вписала в някои, които няма никакъв шанс аз да съм ти препоръчала, по-скоро обратното.
Наистина ли от мен си отмъкнала Unwind? Не помня вече..
И защо си добавила тази? Да, аз я видях първа, но не мисля, че това се брои. Ти ми препоръча Sandman Slim, все пак.
Аз си пазя препоръките. Прегледай своите, ако не си ги трила. Ако искаш, мога да ти направя списък на бързо :P

Stinkerbelle Stormborn Още не съм сложила непрочетените, но ако имаш списък, ще ми спестиш малко ровене, а и не помня кога го направиха автоматично да се добавя кой ти е препоръчал, като си добавиш книга от раздел 'Recommendations'.

Rhea Сериозно ли са го направили това? Нямах представа.
Ей сега ще ти пратя някои книжки.

Stinkerbelle Stormborn А може и да не съм права, сега като се сетя трябваше да те добавя тук. Но имам някакъв спомен, че по едно време автоматично ми добавяше име. Хмммм, почти съм сигурна, че не греша, но пък винаги има място за съмнение.

Rhea Отказвам повечето препоръки и не ми е направило впечатление.

По-скоро си спомням какво аз съм препоръчала, отколкото кой какво е препоръчал на мен. Преди да започнат да изпращат известие до човека, когото си тагнал, си ги слагах в ревютата. Вече не. Понякога ги вписвам в бележките.
Май и аз ще ти направя рафт. Как да ти го кръстя?

Stinkerbelle Stormborn Много благодаря за списъка, ще го огледам по-обстойно като се върна, че една чаша с Bacardi на плажа нещо ме зове. Колкото до рафта, трогната съм *sniff*, ами не знам как да го кръстиш, може да си избереш едно от многото ми имена, или бъди креативна - the ramblings of a lunatic, нещо такова, хаха. :)