Trpaslyk's Reviews > Zimní soumrak

Zimní soumrak by Christine Feehan

May 12, 12

Read in May, 2012

Velmi jednoduchý, prvoplánovitý a přímočarý příběh, který nenabízí žádné zajímavé zvraty, vedlejší dějové linie, složitější vykreslení postav ani nic jiného, co by mohlo čtenáře zaujmout. Zhruba polovinu knihy tvoří podrobně popisované sexuální scény mezi Mattem a Kamilou, kdy prožívají stále větší a větší rozkoše. Přestože je několikrát v knize zdůrazněno, že sestry Drakeovy jsou jediné, kdo v městečku ovládá kouzla, několikrát se zadaří něco nadpřirozeného i jiným postavám. Jako by všichni poblíž měli skvělé schopnosti. Ani hlavní dějová linka není ničím zajímavá, prostě je jasné, že se všechno povede a holky Drakeovic všechno svými kouzly vyřeší. Všichni v městečku jsou navíc na jejich schopnosti dávno zvyklí, takže prostě jen přihlížejí a berou jako úplně normální, když před jejich zraky děvčata bojují s mlhou, s temnými silami apod.
Tolik chyb, jako je v téhle knize, jsem už dlooouho neviděla. Chybí písmenka, tečky na konci vět, jsou tam zpřeházená písmena, prostě šílené. Redakční úprava asi neproběhla.
likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Zimní soumrak.