Canan ^^'s Reviews > Swept Away by a Kiss

Swept Away by a Kiss by Katharine Ashe
Rate this book
Clear rating

by
6090884
's review
Mar 09, 2012

really liked it
bookshelves: wid
Read from May 13 to 14, 2012

tüf..uzun uzun yorum yazmıştım ama gitti..
kısaca yazayım..Çiftimizin adı Steven ve Valerie..
Valerie geçmişte yaşadığı delidolu hayat tarzı yüzünden ailesi tarafından Amerikaya gönderilir ve 2 yıl aradan sonra dönmeye karar verir.
Bu esnada gemide, kendisini papaz olarak tanıtan Steven'le tanışır.O ilk karşılaşmada bir çekim hissetsede çiftimiz her fırsatta sivri sözler kullanmayıda ihmal etmezler.
Steven çok karışık işlerle meşgul, bu yüzdende Ettienne(isim böyleydi sanırım) isminde, bir papaz kılığındadır.Ve Valerie'nin bunu bilmesine gerek yoktur.Bir gün gemileri saldırıya uğrar ve meraklı tabiatı yüzünden Valerie'de Steven ile birlikte tutsak alınır.
Tutsak olduğu süre zarfında bir çok olay meydana geldi.Steven'ni çözmeye çalıştıkça ona sinir oldu,öfkelendi,hoşlandı vs vs...Ve en nihayetinde Steven ile bir olup deli kaptandan kurtulmayı başardı.
Anılarına,Steven'e veda ederek İngiltere'ye evine döndü.Kalbini geçte olsa geride bıraktığını farkederek..
Gel zaman geç zaman bir gün davetli olduğu bir ev partisinde kandırıldığını farketti.Papaz olduğunu düşündüğü Ettienne aslında bir soyludur ve ismide Steven'dir.Ayrıca ne eskisi gibi ona sıcak davranıyordur ne de ilgi gösteriyordur.Bildiğin soğuk nevale.Bununla da kalmaz ona açıklama yapmayı reddeder ve yine gizli işler çevirir.
Valerie artık buna dayanamaz ve Steven'a kendince karşılık verir ve olaylar kaldığı yerden devam eder

İşte genel olarak olaylar bu şekilde ilerliyor...Steven kendi "tehlikeli" işlerine Valerie'yi bulaştırmamaya çalışıyor ama pekde başarılı olamıyor.
Gemide başlayan macera yine gemiyle çıkılan bir seyahatle son buluyor..
İyi bir hikayeydi ama ben artık hist.lerden iyice sıkıldığımdan mıdır bilinmez çok sevdim diye nitelendiremeyeceğim..okunmalıktı..
flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Swept Away by a Kiss.
Sign In »

Reading Progress

05/13/2012 page 125
33.0%
05/14/2012 page 300
78.0% "caağğnımmm Leyyyddi Vaaleriee baana biişeeyyyler oluyyyooooo...bi bişeyyyyler..
:)) iyi uykular Henssley!"

No comments have been added yet.