ѕєяєηιтι's Reviews > Muhafazakar Aşk

Muhafazakar Aşk by Caroline Linden
Rate this book
Clear rating

by
6132204
's review
Feb 26, 2012

really liked it
bookshelves: read-in-2012
Read from February 21 to 25, 2012

ilk listeye alırken araştırmıştım biraz güzel olduğunu tahmin ediyordum zaten yine yanılmadım ve beğendim kitabı..

Marcus yani dükümüzün kendinden 10 dakika küçük kardeşi David - kendisi başbelası oluyor - abisinin başına dert açmaya devam ediyor en son vukuatıda Hannah'a(kocasını yakın zamanda kaybetmiş küçük bir kızı var ve papaz evinde kalıyorlar ama yakında ordan çıkmak durumunda kalacaklar o yüzden zor durumda olan kızımız) evlenme teklif etmesi sonra pişman olması ve Hannah'a da iyilik ! olsun diye evlilik defterine abisinin imzasını atması.. Kızı Londraya getiriyor ortamı ayarlıyor herkese haber veriyor kendi kayıplara karışıyor. Dükümüz ve Hannah'ta bu oyuna bir süre bir takım sebeplerden devam etmek zorunda kalıyor.

Karakterleri çok sevdim Dükümüz yine genelde okuduğumuz bütün dükler gibi görev bilinciyle yetişmiş duygularını belli etmeyen biri. Bana nedense Amanda Quick'in Kiralık Nişanlı'sındaki dükü çok hatırlattı. O kitabıda severim zaten.

Uzun lafın kısası tavsiye ederim:)
3 likes · flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Muhafazakar Aşk.
Sign In »

Comments (showing 1-3 of 3) (3 new)

dateDown arrow    newest »

Canan  ^^ ahh konusu güzelmiş o zaman..banada başbelası deyince ŞEhvetin esirindeki kardeşi hatırlattı..oda abisinin başına dert açıyordu =)


ѕєяєηιтι evet cnm ama o kötü kardeşti bu sorumsuz biraz abisi mükemmel ya bu da arka planda varis olmadığı için pek önemsenmemiş kendini eğlenceye kadınlara vermiş ama iyi birisi biraz teşviğe ihtiyacı var içindeki iyiliği ortaya çıkarmak için :D

2. kitap David ile ilgili o da kendini bulacaktır diye tahmin ediyorum ve bekliyorum :)


Canan  ^^ :)ahh tamam o zaman..Mutlaka aklı başına gelir David'in..


back to top