L.L.'s Reviews > Hipnotyczny Marketing

Hipnotyczny Marketing by Joe Vitale

Feb 05, 2012

bookshelves: esoterism-spiritual-development, ebook
Read from February 02 to 05, 2012

Książka jest dobra, z tym że są to w większości rady jak rozkręcić jakiś interes (internetowy). Tym niemniej to są na pewno dobre rady, gdybym tylko wszystkie zapamiętał ;)
Mam o tyle problem z takimi książkami, że wynoszę z nich na ogół po jednej radzie, jakimś jednym aspekcie... Ale sądzę, że to i tak o jeden więcej niż przed przeczytaniem! Tą sobie na pewno zachowam, bo jeśli się kiedyś zdecyduję na biznes internetowy, to na pewno jeszcze do niej wrócę i mi się przyda. Póki co mogę trochę potrenować na aukcjach internetowych ;)

Książka nie do czytania na Kindle'u, tzn. lepiej na komputerze, bo podaje jako przykłady masę stron i dobrze jest na bieżąco je odwiedzać bo potem to już nie ma za bardzo sensu.
Całość ma ponad 200 stron, ale duży druk, czyta się szybciej niż stronę na minutę, więc na jeden wieczór e-book.

Najzabawniejszą radą jest:

"Stwórz reklamę, o której z góry wiadomo, że nie przejdzie, niech ją odrzucą i potem zwołaj konferencję prasową, by o tym ponarzekać."
:D ale to dobre, rzeczywiście.

Fajna jest też końcówka, ostatni bonus. Jest znowu podsumowanie jak ważne jest ogólnie nastawienie życiowe.

"Stale czytam książki, słucham nowych nagrań, medytuję, unikam wiadomości ze świata, myślę pozytywnie i ufam swojemu wewnętrznemu głosowi. To wszystko pomaga mi utrzymać się na drodze do dalszych sukcesów."
- fajne.

No i kredo, z innej książki, które zaraz sobie przepiszę, bo bardzo pozytywie brzmi :)

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Hipnotyczny Marketing.