Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner's Reviews > The Madman’s Daughter

The Madman’s Daughter by Megan Shepherd

I want this book so badly!
2 likes · flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read The Madman’s Daughter.

06/19 marked as: hyped-to-read
04/26 marked as: interested

message 1: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Me too!

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Steta sto izlazi samo u HB. Sva sreca,pa ce biti ebook i mi cemo je ukrasti. Hehe ;)

message 3: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Naravno! 3:Đ
A ako bude dobra, ponovit će izdanje u PB-u pa ćemo se moći i predbilježiti! ;)

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Steta sto moramo cekati do januara. :( Znaci narucices je ako bude dobra?

message 5: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Ako bude dobra, definitivno!
Znaš da tebi vjerujem, a ti ćeš je garant prva pročitati. Uskoro bi trebala dobiti i Flawed.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Nju sam totalno zaboravila naruciti. Sada nemam nista na racunu. Nema veze. Sacekacu ebook.

message 7: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Ma i nju ćeš pročitati prije mene. Ja bi i ovo čitala: Here (On the Otherside, #1) by Denise Grover Swank.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Znam da ti volis ovakve covere,a ja ih bas izbjegavam,jer cesto mi se te knjige ne svide.

message 9: by Scarlet (last edited Jul 01, 2012 03:28AM) (new) - added it

Scarlet Najgora stvar je da i mene često razočaraju, ali oped padam na covere. Iako je i opis dobar, često znaju zeznuti...

P.S. Kako me čitaš?! ;D

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Znas da sam te upozorila za onu Hereafter ili kako se vec zove-ona o duhovima. Bolje je preskoci. Mada,ako imas love,kupuj! :D Nikad dovoljno knjiga.

message 11: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Uf, Hereafter (Hereafter, #1) by Tara Hudson, Darker Still (Magic Most Foul, #1) by Leanna Renee Hieber (jesi li je pročitala?), A Beautiful Evil (Gods & Monsters, #2) by Kelly Keaton i Tempest (Tempest, #1) by Julie Cross su mi bili izbori stoljeća. A sve lijepi coveri. Sad mi se rugaju s police...

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Nisam jos. Pocela sam prije nekih mjesec dana i odustala. Mislim da sam samo onaj uvod procitala i odlucila odustati,jer mi se tako nesto jednostavno nije citalo u to vrijeme. A za Tempest sam ti isto govorila,mada nisi me poslusala. Izbjegavam paranormal vec duze vrijeme,jer mi cesto knjige budu bezveze. Radije se upistam u UF,distopiju ili contemporary. Tu ima manje gresaka. Nekad se desi da ipako procitam koji paranormal,ali veoma rijetko.

message 13: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Zašto mi ovu knjigu nikad nismo čitali?

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Nemam pojma. Bas je jedna od onih koje smo mi prije citale zajedno. Old school. :D