Hanife's Reviews > Club Shadowlands

Club Shadowlands by Cherise Sinclair
Rate this book
Clear rating

by
3614569
's review
Mar 12, 2012

really liked it
bookshelves: 2012, alpha-male-character, er-romance, e-books, reading-english, recommendations, bdsm, suspense-horror-crime
Read from January 14 to 18, 2012

** spoiler alert **

Bu yorum aynı zamanda Romancekolikte yayınlanmıştır.

Rating; 3.5/5

Öncelikle kitabın içerdiklerine bakalım;

Zachary; Gölgeler Diyarı Kulübünün sahibi, namı değer Efendi Z, dul iki çocuklu, psikolog, ilk bakışta kızımızdan hoşlanmış ve etrafta dönen şeylere karşı ilgisini görünce şansını denemek isteyen taş gibi varlık!

Jessica; Mühendis, bekar, fırtına da arabası bozulmuş ve en yakın yere sığınayım derken orasıda bir seks kulübü çıkmış mı? Efendiside pek bir ilgisi çekmiş, arabanın fenerine maruz kalmış geyik misali etrafa şaşkınlıkla bakan, bu konularda masum bir kızımız!

Diğer karakterler çok az bahsedildiği için girmiyorum. Hikayeyi sevdim ama 4 mü versem üç mü versem diye düşündüm. Ortasında karar kıldım. Efendi Z beni etkiledi ama ne bileyim olayların hızlı gidişi işin eğlencesini mi kaçırdı nedir? İkilinin arasındaki şehvet apaçık ortada ama diğer duyguları çok az hissedebildim. Onlarda kızın başına gelen iki tane ortama mal olmuş gösterilerdi. Sonrasında baya anlayışlı bir Z ile karşalaştık. Ayrıca kızı paylaşmasına - tam anlamıyla değil ama bir gösteri uğruna başkasının ona ellemesine izin vermesine - sinir oldum...

Olay bizim kızın arabasının fırtınada bozulmasıyla yakınlarda ki ilk yerleşime sığınmasıyla başlıyor. Bu yerin ne olduğunu eline imzalamadan giremeyeceğini belirttikleri şeyi okumadan imzalayana kadar bile fark etmiyor. Ne zaman ki salona giriyor ve bir şeylerin çok ama çok yanlış olduğunun farkına varıyor. Herşey bir yana kapıda ilk karşılaştığı adam ise oldukça ilgisini çekmiştir. Barda bir kaç içki içip içinin ısınması talimatı verilir ama Jessica olduğunda daha fazla meraklıdır olanlara. Etrafta dolaşır. Aslında etrafı keşfetmesine Z izin veriyordur. Kartal gibi onu uzaktan izliyor, gördükleri karşısında tepkilerini gözlemliyordur. Kadın tam anlamıyla itaatkardır ama bunu kabullenecek güce sahip midir?
1 like · flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Club Shadowlands.
Sign In »

Reading Progress

01/14/2012 page 60
39.0% "Curiosity makes me want things I don't usually do. And I must say I'm interested by hero."
01/17/2012 page 90
58.0% "Öncekinde yanlış işaretlemişim sanırım. Şimdi bu sayfadayım. Master Z beni benden aldı alacak :D Psikolog çıktı adam yahu! Şaştım :))"
show 1 hidden update…

Comments (showing 1-5 of 5) (5 new)

dateDown arrow    newest »

message 1: by Pegasus79 (new)

Pegasus79 Cok guzel bir seri bayildim.


Hanife Okumaya vaktim olsa bitireceğim. Zaten kısa kısa kitaplar :)) Favorin var mı içlerinden?


message 3: by Pegasus79 (new)

Pegasus79 Breaking free guzel ama en guzeli ayni yazarin Master of the Mountains mutlaka oku;)


Hanife Breaking Free'yi arkadaşlarımdan çok duydum. Zaten bu seriye başlamamın sebebi de o. Ortadan serilere dalmayı sevmem. Başından okuyayım dedim :D Master of the Mountains'te hemen to-readlerime giriyor. Teşekkürler!


message 5: by Pegasus79 (new)

Pegasus79 Rica ederim;)


back to top