Kristina Čechová's Reviews > Hvězdopravec

Hvězdopravec by Claudia Gray

Oct 27, 11

bookshelves: 2009
Read from October 21 to 26, 2011, read count: 1

Druhý díl série Evernight mě ničím nezklamal, ale také ani nepřekvapil. Proto také pouze čtyři hvězdičky. Nicméně, příběh měl spád, jak se říká - "četlo se to samo", ukápla i nějaká ty slzička, a jsem ráda, že autorka neustále dává prostor těm, o kterých to všechno je. Lucas, Balthazar, Bianca, Raquel, Vic (ten nesmí chybět), a samozřejmě účastníci Černého kříže. Závěr byl skvělý a konec byl ponechán opět otevřený, takže jsem teď vážně nahlodaná, jak to bude dál.
Objevují se zde čtenářky, které podporují Balthazara a hrozně mu přejí lásku s Biancou... ale víte, že já ani ne? :D Já prostě kopu za tým Lucas. Lucas - takový klasický kluk, co nikdy neměl nic, a s příchodem Biancy se mu zdá, že má celý svět. Oddaný, tvrdohlavý, láska k Biance ho nutí trpět, smířit se s nesmiřitelným, a přesto milovat. Musím za sebe říct, že těmto dvěma to neskutečně přeji, a scénka pod modrým měsícem mě rozplakala a musela jsem ji číst asi třikrát :D

Ani nevím, co víc o tomto dílu říci, připadá mi spíše jako takový mezičlánek mezi prvním a třetím dílem, jelikož již podle závěrečných scén se dá usuzovat, že dojde v životě všech zúčastněných k velkým změnám. Těším se na to!
1 like · Likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Hvězdopravec.

10/21/2011 page 36
show 2 hidden updates…