Vaiga's Reviews > A Harlot High and Low

A Harlot High and Low by Honoré de Balzac

Feb 28, 2012

liked it
Read from October 20, 2011 to February 24, 2012

Tikra klasika - Balzakiška. Labai patiko, kad kai kurie veikėjai pasirodo iš kitų Balzako kūrinių. Kiek netikėta kulminacija ganėtinai įtraukė. Galiausiai pasijutau palaikanti veikėjus-blogiečius. Tikriausiai autorius tuo tyčia siekė pademonstruoti valdžios ir aukštuomenės supuvimą. Tai va - ne tik mūsų laikais mum mūsų valdžia ir teisingumo organai niekaip neįtinka. :)

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read A Harlot High and Low.

message 1: by Žydrūnas (new)

Žydrūnas Jonušas ir kaip skaitosi? tipiškas Balzakas čia ar šis tas kitokio? :)

Vaiga O, kokia aš neaktyvi goodreads naudotoja... Nu va taip ir skaitosi, kai nėr kada skaityt. Kaip ir su "Karu ir taika" man čia gaunasi. Bet šiaip nieko, įdomu. Galima sakyt, kad tipiškas Balzakas. Pagrindinė veikėja vidury knygos numirė... :DD

message 3: by Žydrūnas (new)

Žydrūnas Jonušas taip jai ir reikia :) man su skaitymais irgi sunkūs laikai atėjo: tik pradedu vakare jau po visų dienos darbų skaityt taip ir lūžtu po poros puslapių :))

Vaiga Tu ką tik sugriovei mano naivią iliuziją, kad turėsiu daugiau laiko skaitymui, kai mokslus baigsiu... :S O kad po visų darbų iškart lūžti tai nieko čia keisto. Labai netgi pažįstamas jausmas :)

message 5: by Milda (new)

Milda cha, galit man pavydėt! Aš dar vieną knygą perskaičiau :D sakyčiau pas mane skaitinių aukso amžius ;D

message 6: by Žydrūnas (new)

Žydrūnas Jonušas būsi apmėtyta knygom kitą kartą, Milda, už tokį akiplėšiškumą :D bet aš tuoj atsigausiu, baigsiu visus žurnalus perskaityt kur prisipirkau per šventes ir kibsiu vėl prie T.Mano :)

message 7: by Milda (new)

Milda ar galiu pateikti sąrašą knygų, kuriomis teiktumeis mane apmėtyti? :D

Vaiga :DD nu nieko sau :D apmėtysim tave Lenino raštais :P žinosi kaip turėt laiko sakitymui :D
Nieko nieko, aš irgi va, tuoj parašau MTD, tada parašau magistrinį darbą, tada bus vasara... tada... ir tada... ir tada... :DDD tada bus senatvė ir skaitysiu garsines knygas, nes akys bus pagedusios... :DDD Samdysiu Dovydėlį, kad ateitų man garsiai paskaityt. :D

message 9: by Žydrūnas (new)

Žydrūnas Jonušas po Balzako reik balzamo :) ką toliau skaitysi? Medžiagą magistriniui? :)

Vaiga Nežinau dar ką skaitysiu... Kol kas kiti rūpestėliai spaudžia smegenis. Tas pats minėtasis magostrinis labiausiai. Kad aš jo tiek parašyčiau, kiek apie jį kalbu - būtų jau daug :DD