Tanja (Tanychy) St. Delphi's Reviews > Perdona pero quiero casarme contigo

Perdona pero quiero casarme contigo by Federico Moccia
Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Perdona pero quiero casarme contigo.

04/28/2012 page 165

dateDown_arrow    newest »

message 1: by Zemira Warner (new)

Zemira Warner Ooo. Je li ovo stigla nova knjiga?

Tanja (Tanychy) St. Delphi Aham!! :) Svjeza, nova, savrsena!! :) Preveli su jos i ovu Carolina se enamora

message 3: by Zemira Warner (new)

Zemira Warner Uff. Blago tebi mozes gdje kupiti. Ja samo hodam po Konzumu. BTW nisu jos stigle nove knjige. Ne znam sta cekaju vise! Spiskala sam pare na majice i onda dok sam se vracala vidim na kiosku Madame Tussaud: Roman o Francuskoj Revoluciji i Nasljeđe Boleynovih. Obje su po 10KM.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Uh da, ali bankrotiracu. Ova je 18 km, a i ona je isto. Ona ce malo sacekati.
Ej jos nisu dosle, nisam isla skoro. Nista valjda ce doci tamo poslije praznika, nikako ja da uhvatim svog Princa. A vidjela sam te na kiosku, a sta ja znam meni Filipa ne lezi bas, nisam zainteresovana.

message 5: by Zemira Warner (new)

Zemira Warner Vjerovatno cu uzeti samo Madame Tussaud. Necu ni ja Tudorove. Nisam nijednu do sada njenu knjigu kupila,tako da necu ni ovu. Pogotovo necu potrositi 10KM na nju. Znam da je nikad ne bih procitala.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ne znam kakva je ta, ali nemam ni neku zelju da saznam. Ma joj ne bi se to tebi svidjelo. Mislim zanimljivi su Tudori kao dinastija i sve price oko njih, ali meni je knjiga bila smor.

message 7: by Zemira Warner (new)

Zemira Warner Manje-vise znam vec sve o njima. Radili smo ih na faxu.

Ko ce znati. Mozda ne kupim ni Madame. Nemam vise love,a neko ce je preko praznika vec kupiti. U petak tek idem na predavanje. Nemam prije toga nicega. Jupi!

Tanja (Tanychy) St. Delphi Takodje.

Oh ja imam samo u cetvrtak, ako mi ne zakaze fonetiku u petak jer smo trebali imati vec kolokvijum u ponedeljak, ali kako je neradni necemo.

message 9: by Glass (new)

Glass Meni su govorili svi da je film odličan, al nisam ga gledala.

message 10: by Glass (new)

Glass Mislim na tri metra iznad neba

message 11: by Zemira Warner (new)

Zemira Warner Meni su pretrpali petak. Bicu citav dan na faxu,ako nesto ne promijene. :(

message 12: by Zemira Warner (new)

Zemira Warner Glass wrote: "Meni su govorili svi da je film odličan, al nisam ga gledala."

Zavisi koga pitas:ako je to neka seljankura,onda ces cuti odgovor FILM JE EXTRA(mrzim tu rijec,jer je ne znaju upotrebljavati kako treba),A MOMAK JE TAAAKOOO DOBARR. Normalna osoba ce ti reci da je bio dobar ili podnosljiv. Meni licno se svidjeo,jer sam ocekivala nesto poput sapunice,a dobila sam prigusenu verziju toga. Zadovoljna sam. Nije mi se svidio originalni talijanski film,ovaj spanski je bolji.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Glass - NE GLEDATI FILM DOK NE PROCITAS KNJIGU!! Molim te!! Nije film los, ali moras prvo da se isplaces uz knjigu! :) I ps da to je druga serija. :)

Zemira - Uh srecno, meni valjda nece, mada nista me ne moze iznenaditi..

message 14: by Glass (new)

Glass Uh, zar ću plakati? Da, Zemi, na taj način su mi ga uglavnom i opisli - indentičnim riječima...;)

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ja znam da ja jesam! :)

Ma oba filma nisu losa, meni je draza italijanska verzija jer vise prati knjigu, nervira me sto su u spanskoj stavili onog frajera samo da bale, a Step je frajer u svakom smislu.

message 16: by Zemira Warner (new)

Zemira Warner Haha eto vidis. U pravu sam. Nisam ni ja film pogledala iako su mi ga hvalili sve dok nisam pogledala jedan fan video na YT-u. Prvo nisam znala da se o tome filmu radi.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Pa da, mada marketing, a i znali su da ce cure pasti na onog glumca.