Moira's Reviews > Domeček pro Panenky

Domeček pro Panenky by Neil Gaiman
Rate this book
Clear rating

by
5694594
's review
Oct 11, 2011

it was amazing
bookshelves: milááášci, manga-komix, lyrické, čj
Read from October 11 to 12, 2011

Mám ráda komixy a myslím, že "něco" už jsem si přečetla. S trochou nadsázky ale můžu říct, že až dneska jsem viděla pořádný komix... :D

Neil Gaiman je skvělý autor - to vím. Ale až teď, po přečtení Domečku pro panenky si úplně uvědomuju, jak nekonečnou, bohatou a úžasnou ten muž má fatazii. x)) A dokonce i ty kresby, které se mi z počátku nelíbily, jsem si zamilovala... :D Sandman je příběh (pardon - soubor příběhů, kterou se prolíná křehká dějová linie), který mě strhl, který má svou netušenou hloubku, který baví a děsí, je to horor, při kterým bych si musela zakrývat oči strachem, kdyby byl zfilmován, a přesto postavám visela na rtech s nervydrásající nedočkavostí.

Nevím, co jsem od Sandmana čekala. Myslím ale, že jsem dostala o hodně více, než v co jsem doufala i ve svých nejdivočejších snech... :D (Toto je velmi ohrané klišé, ale jelikož je Sandman v podstatě napsán na motivy Snění, nemohla jsem si pomoct.... x))
1 like · flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Domeček pro Panenky.
Sign In »

Reading Progress

10/11/2011 page 5
2.0% "Zjístila jsem, že toto je druhá kniha a neuvěřitelně mě to štve. Zatím to vypadá zajímavě a nejspíše nedokážu odolávat a nepřečíst si to... :D Mysteriózní úvod jsem četla v autobuse, byl takový... strhující. Do toho jsem slyšela pípání autobusu, který zpomaloval či co, takže to tu kouzelou atmosféru úplně doplňovalo. :)) Jsem vážně zvědavá, jak se to celé rozběhne. x))"
10/11/2011
50.0% "Tohle je ŠÍLENÝ komix... a já ho miluju!! :D S pokorou a úžasem smekám před Gaimanem, jeho fantazie je snad neomezená!! x)) Ač mi kresby úplně nesedly, příběh je tak úžasný, že na to kašlu... :D"

No comments have been added yet.