Polina ♆ 's Reviews > Издирва се

Издирва се by Sara Shepard

Sep 21, 11

bookshelves: book-series, mystery, young-adult, chick-lit
Read in September, 2011

Супер съм разочарована от тази книга. Не само стилът на авторката не се подобри след първата, но и като цяло стратегиите й за извъртане на сюжета не се измениха особено. Да, голямата мистерия е разкрита, но докато стигна до нея вече бях изгубила всякакъв ентусиазъм - исках да се свърши и това е. Още повече, че когато човек сериозно се замисли за логичността на случващото се в тия книги почва да се усеща колко абсурдно звучат някой неща. Някаква пикла на няма и 18 години може да завлече жена на 20 и няколко в багажника си. Ало! Тая втората неква слаботелесна ли е или какво? И не стига това, ами трябва да повярвам, че тая същата пикла е убила още една грамада хора, един от които мъж, който тренира. The fuck?! Еми сори, ама не мога да се хвана на тая въдица и това е.
Също така не ми е ясно какво още ще описва в следващите 4-ри книги (или по-скоро да кажа кой още ще убие в тях). Да, навярно ще им отделя внимание, колкото да се изнервя допълнително, макар че искрено се надявам след като този път си е отделила повече време за писане поне то да си заслужава.
1 like · likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Издирва се.