Miruš's Reviews > Shut Out

Shut Out by Kody Keplinger

Nov 14, 2012

bookshelves: read-in-2012
Read from November 10 to 14, 2012

Kniha od Kody bola presne to, čo som teraz potrebovala! Neviem ako to to dievča robí, ale jej knihy sú vždy taká jednohubka. Človek číta číta a zrazu je na strane 200. :D
Povedala som si, že to nebudem porovnávať s The DUFF, ale... Ale Duff mi prišlo lepšie. :D Nemôžem si pomôcť ale Bianca s Wesleym mi prirástli k srdiečku viac ako Lissa a Cash. A Bianca bola skvelá postava, zatiaľ čo Lissa ma sem-tam vytáčala. :D A na konci to už celé bolo také... Dookola - keby sme sa porozprávali, nič z toho by nemuselo byť; a ja som si myslela, že ty si si myslel; a ja som si myslel, že ty si to tak nebrala... bla bla bla. :D
Ale v konečnom dôsledku sa mi to páčilo, len nie AŽ tak veľmi ako Duff. (A ja som fakt nechcela porovnávať, ale to inak vážne neide. :D A nehviezdičkujem, neviem sa rozhodnúť a pol hviezdička tu stále - prekvapivo - NIE JE! :D)

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Shut Out.

Quotes Miruš Liked

Kody Keplinger
“I don't want to hear the end of that sentence! It's bad enough that he's flirting with my coworker."

"He's flirting with Cash? Now that's hot."

"What? No! Jenna, not Cash. Geez, Chloe.”

Kody Keplinger
“I don't think normal exists.”

Kody Keplinger
“It was almost funny, really. Such a strong reaction to a bunch of shirtless guys.”

11/11/2012 page 48
17.0% "Kebyže odomňa by tak zdrhával frajer, kvôli nejakej totálnej stupidite - a opakovane(!!!), tak by som mu asi ublížila... :D"
11/12/2012 page 160
58.0% "Stavím sa, že v piatok budem NA TEJ ISTEJ STRANE ako dneska. :D Zbohom internet, zbohom voľný čas - taký normálny písomkový týždeň prírodovedného gymnazistu sa môže začať! "Teším sa!!!" :D" 6 comments
11/14/2012 page 253
92.0% "Čaro kníh Kody Keplinger...Pred približne hodinou: len malá pauza, veď viem tú chémiu, to je primitívne. Keď si prečítam 10 strán, to ma nezabije. Teraz sa spamätám, že zatvoriť to, prečítať chémiu a spraviť mini ťaháčik by nebolo odveci. :D:D:D" 1 comment

Dinky máš to ako ebook?? :)

message 2: by Miruš (new) - added it

Miruš Ako paperback - primárne, ale hej - aj ako ebook. :D

Dinky a nevieš náhodou kde si si ho stiahla? :D

message 4: by Miruš (last edited Nov 11, 2012 08:24AM) (new) - added it

Miruš Ani náhodou. :D Ani v histórii nekuknem, lebo som nebola na svojom PC. :D Ale keď mi napíšeš email, tak ti to môžem poslať.

Dinky :D :D to by som ti bola veľmi vďačná. Na shut out sa chystám už poriadne dlho len som to nikde nevedela nájsť :)
dinkyka@gmail.com

message 6: by Miruš (new) - added it