Glass's Reviews > Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker by E.L. James

Sep 26, 11

bookshelves: 2011, way-too-hot, kinky, fanfiction
Read from September 24 to 26, 2011

It could be so much more than it is. I have to say that I'm disappointed - Fifty Shades of Gray left me completely stunned (and needless to say, turned on), but second book made me wonder was it even writen by the same author. It's almost as if she was possessed by Larissa Ione or J.R. Ward. Don't get me wrong, I adore Brothers but that woman sometimes just don't now when to stop.
3 likes · likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Fifty Shades Darker.

09/24/2011 page 30
8.0% ""Kinky fuckery!"...Oh, my!!!"
show 2 hidden updates…

dateDown_arrow    newest »

ivana18 LOL!!!! odmah na drugu, nije ti dugo tribalo

Glass Pokušala sam da odolim - da ohladim malo, ali ne mogu...Kada izlazi treća? Iduće godine tek, pretpostavljam :(

ivana18 Mislim u siječnju (januaru)

ivana18 ne mogu virovati da ću ovo kazati....nisam još čitala ovaj format, ali mislim da je previše sexa u ovom dijelu. Nama to nije bio problem kada smo čitale po jedno poglavlje u 7-10 dana, ali kada je sve na jednom mjestu onda je to skoro pa pornić

Glass Uh, ima ga previše, ali nije mi ni to toliki problem (žena je baš maštovita - nice!)koliko zapravo to što su neki dosadni dijelovi razvučeni do besvijesti, a one scene koje su baš trebale biti razrađene - kroz njih je doslovno proletila (kao na primjer, sve što se izdešavalo na proslavi). "Epilog" na kraju je bio bespotreban, a nije joj baš niti najjača kompozicija. Treba još dosta raditi na ovom dijelu.

ivana18 Glass wrote: "Uh, ima ga previše, ali nije mi ni to toliki problem (žena je baš maštovita - nice!)koliko zapravo to što su neki dosadni dijelovi razvučeni do besvijesti, a one scene koje su baš trebale biti razr..."

Da, to je i dosta drugih fanova reklo....navodno da je ova izdavačka kuća poznata po tome da radi jako loš editing. Ne mogu vjerovati da nisu više obratili pažnju na to.

Glass Meni se čini da su ga skroz preskočili...:(

message 8: by ivana18 (last edited Sep 26, 2011 02:21PM) (new) - rated it 4 stars

ivana18 Moguće, koliko sam čula sve je više manje isto samo su imena i boja očiju Edwarda/Christiana izmjenjena