Tanja (Tanychy) St. Delphi's Reviews > The Gargoyle

The Gargoyle by Andrew Davidson

Aug 29, 11

bookshelves: half-read, paranormal
Read on August 29, 2011

Iskreno, nemam ni zivaca ni vremena da se zamaram ovom knjigom. Nije mi "sjela".

1 like · likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read The Gargoyle.

08/29/2011 page 119
26.0% "omg...:S"

Mare javi kakva ti je =)

Ivana S. E ova me baš zanima! Stoji mi u sobi već dva mjeseca i nikako da se natjeram započeti... Svi je hvale, ali sam pomalo skeptična. Baš da vidim kako će tebi ''leć''.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ja je sasvim slucajno danas nadjem u biblioteci i onako ucinila mi se zanimljivom!

I mene sad zanima kakva je, javljam vam! :)

Mare Meni se nije svidjela, iako sam bila sigurna da hoće =) pa me zanima kakva će bit drugima

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ubila me je u pojma, procitala sam pola i ne ide dalje....nemam snage da nastavim.

Mare Hahaha =D dovrši. možda ti se svidi kraj

Tanja (Tanychy) St. Delphi Procitala sam ga! xD ono na preskok sam prosla kroz knjigu, pa nije los, ali opet nist sto bi me sad toliko odusevilo! :)

Tanja (Tanychy) St. Delphi *tacnije nista sto bi umanjilo moje razocarenje knjigom! :)

Ivana S. Znači ni ja se ne moram požurivati s čitanjem, jedinica sve govori. Ah dobro, barem su moje sumnje potvrđene, a dok se ne natjeram ima puno dobrih knjiga za pročitati u međuvremenu...

Tanja (Tanychy) St. Delphi Mozda ja nisam raspolozena za ovo, ali jednostavno knjiga me odbija...mislim citam i razmisljam o 1000 nekih nebitnih stvari! :D