Moira's Reviews > Nejvyšší lord

Nejvyšší lord by Trudi Canavan
Rate this book
Clear rating

by
5694594
's review
Feb 07, 2016

really liked it
bookshelves: milááášci, zehd, re-read, fantasy, čj
Read on January 01, 2013 — I own a copy , read count: 4

3.8.2011:
Počkala jsem poctivé tři dny, než jsem začala psát recenzi. Vím, že někdy jsem z knihy strašně nadšená, ale když se mi to poté uleží uvědomím si, že je to jen obyčejné plagiátorství nebo, a to je horší, to zapůsobilo na mou roztomilounkou dušenku (kterou se snažím zatlačovat někam hodně hluboko) a je to v podstatě jen obyčejný brak.

Naštěstí to není případ této knihy. Tři dny mám za sebou, mám lehčí hlavu, zakončení knihy už mě tolik nemrzí a nedeptá, naopak jsem z něj nadšená a celkově jsem si tu knihu zamilovala. Už je rychle zařazena na poličku vedle knížek Anne Bishopové, kterou jakožto autorku taky strašně miluju... :))

Tenhle příběh mi nejde z hlavy a já si nemůžu pomoct, ale začínám (konečně, trvalo mi to tři dny... !) zvažovat alternativní konce. Vypadá to vcelku dobře pro nějaké potencionální FF. Možná se pak toho dotěrného hlásku, který chce jiný konec, zbavím.. :D Ale to sem nepatří.
flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Nejvyšší lord.
Sign In »

Reading Progress

08/03 page 32
5.0% "Jak já nemám ráda ty úvodní, opakovací části. Vždy mám pak nesnesitelné nutkání je přeskakovat a nudí mě k uzoufání.. xP"
08/03 page 203
31.0% "Ha! Já to věděla! Já věděla, že Akkaron je dobrý, tušila jsem to už zhruba od začátku druhého dílu.. ! YES! x))"
08/03 page 389
60.0% "Jéžiši, to Společenství jsou ale tupci... ! Jak je mohli poslat do vyhnanství... ?! Tak teď už to může jít jen z kopce... :(("
08/03 page 432
67.0% "Já Canavan miluju! Tušila jsem (spíše doufala) že se dají dohromady, ale když se to opravdu dstalo, tak jsem tomu tak trochu nemohla uvěřit.. ! Ale jo.. ! Stalo se.. :D"
08/03 page 614
95.0% "Ne, ne ne ne ne! *šokovaně sedím a pořád dokola čtu tu jednu pasáž* Prosím, ne! Ne, teď, když se vše zdálo tak dobré.. !"
08/03 page 635
98.0% "Ono to tak vážně je. Asi upadnu do postraumatického šoku. Tohle byla po dlouhé době jedna z knih, která mě úplně ztrhla. Chce se mi řvát, jak jen to Canavan mohla udělat... ?!!"
02/07 marked as: read

No comments have been added yet.