Tanja (Tanychy) St. Delphi's Reviews > Texas Gothic

Aug 20, 11

bookshelves: paranormal
Recommended to Tanja (Tanychy) by: Glass
Read from August 18 to 20, 2011

I like this book, it's funny. What can you expect of the book that starts with "The goat was in the tree again." :D
This book remains me of two series Bones and Ghost Whisper, i like both series so i also like this book.
3 likes · likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Texas Gothic.

08/19/2011 page 49
12.0% 7 comments
08/19/2011 page 242
58.0% 1 comment

Comments (showing 1-31)

dateUp arrow    newest »

message 31: by Scarlet (new) - added it

Scarlet I? I mene jako zanima?

Tanja (Tanychy) St. Delphi Nisam jos pocela, danas cu! :)

message 29: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Ja sam Sookie jučer prekinula s Forgotten. Knjiga baš i nije nešto. Sad se vraćam ekipi iz Louisiane...

Tanja (Tanychy) St. Delphi Jao moram i ja Sookie da citam, mada nisam gledala seriju...ne znam kada cu to!

message 27: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Možeš odvojeno, nemaju previše veze...

Tanja (Tanychy) St. Delphi Vidjecu...docice na red! :)

message 25: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Meni su super: tako se odmorim i nasmijem s njima... BTW, stigao mi je danas Summer i Forever!

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ajooj Summer! :) Forever nisam citala! Moracu! :)

Tanja (Tanychy) St. Delphi Naravno kad Znanje prevede! Jos cekam Sapat da dodje!!

message 22: by Scarlet (new) - added it

Scarlet I ja...Narednih mjeseci završavam hrpu serija.

Tanja (Tanychy) St. Delphi I ja gledam koliko ce knjiga da izadje u septrembru...prvo Bloodlines, a onda jos stize nastavak Crave, i jos Hush,hush trebam procitati...ima toga! :)

message 20: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Imam ja Forever, Hidden, Silence, Hades... da čitam samo nastavke, imam dovoljno materijala!

Tanja (Tanychy) St. Delphi Da! Srecom knjiga nikad ne manjka! :D

message 18: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Pronađoh način za alternativnu zaradu za knjige: astmatičarka sam i smeta mi ako je nešto jako prašnjavo, a muž mi ne da da pospremam njegovu radnu sobu jer onda ne zna gdje se što nalazi. Međutim, ja mu tamo svakako moram nositi odjeću. Obećao mi je da će je pospremiti jer se ja gušim čim uđem unutra prije par mjeseci ( a sve je puno instrumenata, komp. opreme, CD-a, alata...), a sad zadnjih par dana laže kao "tijekom dana će". Jučer smo se okladili u 200kn: ako pospremi do ponoći nikom ništa, a ako opet slaže- 200kn meni. Uglavnom zaradila ja tako 200kn i sad si proširujem listu za Book Depository. :D

Glass Aaaaa, čitaš ovo!:) Nadam se da će ti se svidjeti!

Tanja (Tanychy) St. Delphi @Miss Hhahahahahahahha! Svaka cast! :) Pa fino imas 200 kn, sad mozes da uzivas! :D

@Glass aham citam! :) Vjerujem da hoces, jer ako se tebi svidjela onda vjerovatno ce i meni! :)

message 15: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Hej, kako su koze?!

Tanja (Tanychy) St. Delphi Hhahahah koze su na sigurnom! :D

Glass I meni je bio smiješan dio s kozama.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ja sam umirala! :D I Ben mi je cool guy! :)

message 11: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Hvala Bogu! Sinoć sam bila na svadbi i razmišljala o tvojim kozama! ;)

message 10: by Tanja (Tanychy) (last edited Aug 21, 2011 12:18PM) (new) - rated it 5 stars

Tanja (Tanychy) St. Delphi Hhahha nista ne brini ja sam dijete sa sela, sve je oke sa kozama ;)

message 9: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Hahahahahaaa i ja sam sa sela iako trenutno živim u gradu. Znači kozice su u sigurnim rukama! ;)

message 8: by Tanja (Tanychy) (last edited Aug 22, 2011 01:06AM) (new) - rated it 5 stars

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ja sam odrasla na selu zbog desavanja u tom vrijeme! :) Nista ne brini bolju pastiricu nisu mogli dobiti! ;)

message 7: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Hahahahahahaa! :D

Tanja (Tanychy) St. Delphi PS ako ti ikada bude trebala jedna, samo zovi! ;)

message 5: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Pastirica ili koza?!
Koze mi ima tata, pastire ne trebam, a tebe ću ionako usvojiti! ;)

Tanja (Tanychy) St. Delphi Pastirica, kozu ti mogu dati kad postanem pastirica! :D
A oke, pa da i to sto kazes, i ovako sam uskoro tvoje djete! ;)

message 3: by Scarlet (new) - added it

Scarlet Upravo tako! ;)