Martina's Reviews > Women's Bodies, Women's Wisdom: Creating Physical and Emotional Health and Healing

Women's Bodies, Women's Wisdom by Christiane Northrup

F 50x66
Sep 11, 11

Read from July 13 to September 03, 2011

Žensko tijelo, ženska mudrost je divna knjiga koju preporučam svim ljudima otvorena uma, svakoj ženi i svim muškarcima koji vole svoje žene. :-)

Dr. Northrup je cijenjena američka ginekologinja koja radi u klinici Žene ženama te u pogledu zdravstvenog stanja svake žene naglašava neraskidivu vezu tijela i duha odnosno vezu duševnog stanja i tjelesnog zdravlja, a na temelju njezinog bogatog iskustva iz prakse možemo i sami zaključiti da je jedno s drugim čvrsto uzročno posljedično povezano. Navedeno je potkrijepljeno brojnim primjerima žena koje su prošle kroz liječničku ordinaciju dr. Northrup.

Ova knjiga proširuje horizonte i sigurno će svaku ženu (i muškarca!) lišiti brojnih predrasuda o njezinom intimnom zdravlju i seksualnom životu u bilo kojoj dobi.

Pročitala sam najnovije prošireno izdanje, ima cca 800 stranica. Knjiga obrađuje sve stadije u reproduktivnom životu žene i daje brojne konkretne i praktične savjete kako poboljšati zdravlje i riješiti razne bolesti i probleme.

UPOZORENJE: Ako niste dovoljno otvorena uma na način da niste skloni vjerovati u moć intuicije, nekakve unutarnje mudrosti i vodstva, da postoji nešto više od nas samih čijem se vodstvu ponekad treba prepustiti, ova knjiga vam se neće svidjeti. Isto vrijedi ako smatrate da čakre ne postoje i da je ono čemu podučavaju E. i J. Hicks te R. Bryne glupost.

Mene je ova knjiga apsolutno fascinirala, riješila me brojnih predrasuda, dala mi nova znanja i spoznaje, ukratko, obogatila mi je život u svakom pogledu. :-)

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Women's Bodies, Women's Wisdom.