Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner's Reviews > Under the Never Sky

Under the Never Sky by Veronica Rossi

May 19, 2013

liked it
bookshelves: dystopia, sci-fi, hot-guys, book-to-movie, i-own
Read from January 17 to 18, 2013 — I own a copy

I read it so fast. :O Review to come next week.
2 likes · flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Under the Never Sky.

01/17/2013 page 17
4.0% "I hate myself for picking up Roar and Liv before I read Under the Never Sky! So many spoilers about Perry and his powers. Damn!

Will finish R&L after UtNS."
01/18/2013 page 154
38.0% "So her period smells like violets? O_o"
01/18/2013 page 168
42.0% "Perry,can you bring me some berries too?"
show 3 hidden updates…

Scarlet TREBAM TE!!!
Izaberi 3 knjige i pritom misli na mene:
1.Fixing Delilah
2. Hate List
3. Tempest
4. Texas Gothic
5. Under the Never Sky...
Naime, imam bon od 150kn (rođ. poklon), a ove sve knjige su raspoložive u Algoritmu i za taj bon mogu dobiti 3.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Jesi li ga vec iskoristila. Ne mogu naci upitnik na ovoj glupoj tipkovnici. Ahhh!!!! Under the Never Sky ocekujem ovih dana. Trebala bi stici. Nisam citala Hate List ali je ljudi hvale. Texas Gothic me isto tako privlaci. Od ovih sam jedino procitala Fixing Delilah. Nije losa,onako solidna 4. Tempest je dobila dosta losih kritika,tako da se necu bacati u te vode. Ne znam...eto odabrala bih Under,Delilah i Texas kada bih birala.

Izvini sto se nisam prije javila. Nisam imala neta i komp mi je bio pokvaren.

Scarlet I mislila sam da je neki problem s kompom ili frka s ispitima. Hvala u svakom slučaju! :*
Sutra idem do osječkog Avenue Malla i Algoritma i vidjet ću što tamo imaju u ponudi, a ako ne nađem ništa od ovog izbora, naručit ću putem weba idući tjedan.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Sretno u lovu. Javiš šta si ugrabila?

I ja očekujem ovih dana da mi stignu nove knjige. Valjda su 4 već poslane.

Scarlet Naravno da javim! :)

Ja sad ne iščekujem ništa pošto još nema naznaka od Lover Reborn (Black Dagger Brotherhood, #10) by J.R. Ward, The Savage Grace (The Dark Divine, #3) by Bree Despain, The Golden Lily (Bloodlines, #2) by Richelle Mead i Deadly Little Voices (Touch, #4) by Laurie Faria Stolarz u paperbacku.
A tvoje Lola and the Boy Next Door by Stephanie Perkins nema ni za predbilježiti. :/

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Lola bi trebala za mjesec,najviše dva biti dostupna za predbilješku.

Uspjela sam ugrabiti The Golden Lily za 5eura. I to HB! Naručila sam je čim je postavljena. Čudi me što je i ti nisi tada uzela. U ponedjeljak naručujem The Gathering (Darkness Rising, #1) by Kelley Armstrong i Stolen A Letter to My Captor by Lucy Christopher. Obje izlaze u aprilu. Nakon njih planiram još We'll Always Have Summer (Summer, #3) by Jenny Han i Between Shades of Gray by Ruta Sepetys. I to je sve za april. Neću još The Calling by Kelley Armstrong,jer ću čekati PB The Calling (Darkness Rising, #2) by Kelley Armstrong (koje će vjerovatno izaći godinu dana kasnije) da mi bude sve isto izdanje,pošto sam naručila Darkest Powers trilogiju.

Scarlet Hej, pa što čekaš s ovom? Zanima me tvoje mišljenje. Javiše mi s TBD-a da su mi poslali Golden Lily.

Scarlet Da, a od Lole ni traga ni glasa...

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Stvarno? Mozda je i meni poslana. Na zalost narucila sam je preko Bojana. Kod mene je HB.

Za koju si pitala gore? The Calling? Nju cekam kada bude u US PB-u.

Scarlet Ne, pitala sam za Under the never sky.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Nije jos uvijek stigla... :/

Bojan je jos pretprosle sedmice pisao prituzbu i oni su mu rekli kao to nije do nas,vec do poste. Ali opet,i ako knjige stoje u posti,kad-tad ce ti ih donijeti. Neces cekati mjesecima. To oni u TBD-u nisu sigurno poslali. Anyway,kazu kao ako ne dodje za sedmicu vrsimo povrat novca. Nisam ni novce ni knjige jos dobila. Nisu mi donijeli Unearthly by Cynthia Hand, Under the Never Sky (Under the Never Sky, #1) by Veronica Rossi, Divergent (Divergent, #1) by Veronica Roth, Stolen A Letter to My Captor by Lucy Christopher, The Gathering (Darkness Rising, #1) by Kelley Armstrong, Blood Red Road (Dust Lands, #1) by Moira Young i Angelfire (Angelfire, #1) by Courtney Allison Moulton. Ovo je propast. Barem nijedna od ovih koje sam sa svoje kartice ne kasne toliko. Samo ove kod njega.

Scarlet Meni je sve to malo...hmmm sorry ali sumnjivo. Ovi s TBD-a su uvijek bili oličenje profesionalnosti. Ako je do njih, mjenjamo web bookshop, no što ako je do tvog prijatelja?

Scarlet Jesi li ju na koncu naručila?

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Jesam. Poslana je jucer. Vidis ti koje sam knjige gore izgubila. C,c,c. Nikad necu zaboraviti.

Danas mi je stigla Graffiti Moon. Slicna je po dizajnu na How I Live Now.

Scarlet Što nemaš nijednu od ovih gore? :O

Hej, a kakvi su konačni dojmovi bili od How I live Now? Graffiti Moon je meni stigla prije tjedan dana.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Pa znas da mi nije nikad narucio te knjige. Sva sreca pa sam bila pametna i kupila Unearthly kad je bila u konzumu i osvojila sam Divergent u HC. Najvise mi smeta sto nisam dobila Stolen i Blood Red Road. Mogu proci bez ovih ostalih.

HILN je bila cudna. Vise je contemporary nego dystopia. Sredina je bila dosadna,pocetak je bio izvanredan a kraj isto nije bio los. Samo sredina me stvarno ubila,jer se nista nije desavalo i nema nikakvih navodnika kada se vodi neki razgovor. Znas kako je to tesko pratiti.

Scarlet Znam za to, no ne znam što si od toga sve osvojila, a što nisi. Baš šteta tolikih knjiga. :(

Uf, to ne volim. :/

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Porciala sam ti vec kako je onaj pocetak bio dobar. Zanima me kako ce to sve izgledati na filmu. Vjerovatno puno bolje.

Scarlet Da, takve stvari inače poprave u filmovima. One dobre stvari oni imaju običaj upropastiti.

Stacia (the 2010 club) Are you going to read this? I want to know what you think.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Yeah. I'm just waiting till my copy gets here. It was dispatched two days ago. It seems that Through the Ever Night will be here sooner than the first novel. Oh,well. I'll just have to wait a little longer.

Stacia (the 2010 club) Oh, you haven't read the first yet?

Stacia (the 2010 club) *smack forehead* I thought I was looking at the second book.

Don't mind me. My brain hasn't been working for the past 3 days now. It's getting to be a problem.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner The covers are similar. It's easy to make a mistake.

I'll read it the first thing I get them.

Scarlet Draga, molim te kako si to uspjela izvesti? Pročitala si prvo ovu novelu. :D Ah dobro, nisi baš nešto previše spoilala. U principu ti ti djelovi o Arii ostanu nejasni u 1. knjizi.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Nisam procitala do kraja novelu. Samo zapocela,a odmah poceli spoileri da lete. Grrr. Zavrsicu je kasnije. Mislila sam ti poslati poruku i pitati koju prije procitati ali nisam mogla naci telefon.

Perry mi se svidja sa onom plavom kosom i zelenim ocima. Slaba sam na zelene oci i plavu kosu. Obicno svi luduju za tamnijim muskarcima.

Scarlet Hahahahaa, zato su u tvojoj ekipi otmičari Caleb i Ty. Obojica su plavušani.

Zato meni frajer na naslovnici druge knjige više nalikuje na Roara jer je on crn.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Onaj lik na omotu mi je skroz bezveze. Izgleda kao neki muzicar,a ne divljak.

Caleb i Ty. Mmmmm. Ufff. Nemoj mi spominjati muskarce uopste. Sinoc i danas sam citala drugi dio Kate Daniels i Curran je za umrijeti. I on je plav.

Scarlet Nemam pojma o kojoj knjizi govoriš. O.o

Ja. Volim. Muzičare. A Roar ima veze s glazbom. BTW, ne smetaju meni ni plavi ni crni ni smeđi. Iako je moj konačni odabir uglavnom bio crn. Kćerka mi je India s razlogom.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Magic Bites (Kate Daniels, #1) by Ilona Andrews to su te knjige. Umirala sam od smijeha. Glavi dvoje se zele poubijati. Svadjaju se non-stop.

Kate je nesto kao Rose. A Curran je kao Daemon.

Scarlet OMG!!! Treba mi nešto tako! :O

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Jucer je stigla Mind Games (The Disillusionists Trilogy, #1) by Carolyn Crane. Citala sam osvrte i ljudi kazu da je dosta drugacija od ostalih urban fantasy knjiga. Trebam uskoro procitati.

Kate je urnebes. Prvi dio je bio osrednji,drugi isto. Izgleda su treci,cetvrti i peti izvanredni.

Scarlet Morat ću pokušati.

message 34: by Vanessa (new) - added it

Vanessa Ahh, I want to read this. Maybe next week.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner It was nice. It wasn't the best dystopian novel but it was pretty good. I'm sure you'll like it.

Scarlet Koja će pasti ocjena?

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Vjerovatno 4. Solidna knjiga. Pocela sam i drugi dio,ali sam odlucila predahnuti. Citam kao luda ovih dana.

Scarlet Vidim! :D Jel imaš drugu da mi je pošalješ? Ja je trebam dobiti poštom ovih dana.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Imam. Evo odmah ti saljem! Kako je prosao rodjendan? Nemam na racunu da ti posaljem poruku. Nadam se da si dobila knjiga i po neko sexy rublje. ;)

Scarlet Bila mi je samo svekrva i susjede. Moji mi došli jučer nenajavljeni. Šteta svih kolača. Sad sam ih podjelila po susjedstvu.
Ništa od sexy rublja. No muž mi je poklonio još sexipilniju karticu s novcem za internet-shoping i parfem.
Od knjiga sam dobila: Daughter of Smoke and Bone (Daughter of Smoke and Bone #1) by Laini Taylor, The American Heiress by Daisy Goodwin, Starcrossed (Starcrossed, #1) by Josephine Angelini, Now Is Good by Jenny Downham.
Na putu su mi i Thoughtless (Thoughtless, #1) by S.C. Stephens i Effortless (Thoughtless, #2) by S.C. Stephens.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Ooo,bas si dobila dosta dobrih stvari. Trebamo uskoro Now is Good citati.

Ja sam samo dobila 20KM. Gledam sta naruciti. Nemam bas puno opcija. :/ Vjerovatno cu naruciti nesto sa Better World Books gdje su jeftinije starije knjige.

Scarlet Ja bi se predbilježila za The Sea of Tranquility by Katja Millay i Lover At Last (Black Dagger Brotherhood, #11) by J.R. Ward.
O Boundless (Unearthly, #3) by Cynthia Hand i Unravel Me (Shatter Me, #2) by Tahereh Mafi još nema podataka.

Na BWB je bilo povoljnih box setova Johna Greena. ne znam je li još ista cijena.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Ima jedan od $54.34. Dzaba,nemam toliko para,a i ne bih ga narucila,jer cekam da mi stignu The Faults i Paper Towns.

The Sea je jos uvijek skoro 10eura. Jos nisu poceli slati Boundless. Narudzba se jos nije pocela ni procesirati.

Scarlet Kad je bio onaj popust, koštao je 25$.

The Sea je do prije 2 tjedna bio u predbilježbi 5 eura i ja ga glupača ne naruči. A za Boundless čekam PB.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Nisam ni znala da je bio toliki popust. Gledala sam ostale knjige od Greena,ali su sve po 15dolara za koristen pb sto je totalno ludilo. Nisam ni mislila da ce set biti jeftin,posto su novije knjige dosta skupe tamo.

Jedva cekam Boundless. Gledala sam slike od ljudi koji su vec dobiti finished copy i tako mi je svidja omot. Jedva cekam da dodje. Ako mi Tucker na kraju izvisi...neko ce da ima posla sa mnom.

Mafi je postavila na FB sliku Unravel Me i knjiga izgleda ogromno. Ima skoro 500strana,ako se ne varam.

Scarlet Daaa. Kutija je predivna i sve 4 knjige su bile u HC. Međutim bilo ga je samo 2-3 dana, a meni onda kartica nije funkcionirala.

Joj, ne spominji mi Boundless. PB neće nikad doći. Čujem da je Unravel me GENIJALAN! Onaj cover s onom masnom Juliom mi je bezveze. Nadam se da je taj novi barem lijep.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Hahaha masna Juliette xD mislila sam da se neko zajebaje kad sam vidjela onaj omot. Valjda je to za autralijsko trziste. Vidjela sam da je jedan momak cita. Odvratno! Ne znam ko bi to kupio.

Krivo mi sto nisu nastavili sa djevojkom u haljini za ostale knjige. Sad mi se knjige uopste ne slazu sto je bas bezveze. Nije mi se ni ovaj omot sa okom svidjao,ali sa vremenom sam ga zavoljela.

Pa,rekla sam ti onda da mozes kod mene naruciti. Eto,sad bi ti knjige vec bile na putu da si me poslusala. Tanji sam nedavno narucila Apollyon,Shadow and Bone i Clockwork Princess. Sve prijasnje narudzbe su joj stigle.

Scarlet Ni meni se neće slagati, no ja obožavam ove covere s okom. Žao mi je što mi nije takva i 1. knjiga.

Hvala na ponudi. Sad sam dobila novu karticu pa ću moći i ja shopingirati. :)

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Nisu jos stavili u ponudu internationalni pb,onaj sto ti imas. Vjerovatno nece biti toga ovaj put.

Scarlet Bezveze! odoh kupati Indy... Rođendan mi traje još 2 sata. Moram malo i proslaviti. ;D

« previous 1