Miruš's Reviews > Passion

Passion by Lauren Kate

May 07, 2012

bookshelves: read-in-2012, from-library
Read in May, 2012

Dve veci, ktoré na tejto sérii neznášam: hlavnú hrdinku a konce.
Celú knihu tu strácam nervy, Luce by som najradšej ovalila panvicou po hlave, neviem sa dočkať konca, lebo je to proste extrémne neznesiteľné. Jediné pozitívum je v štýle písania, ktorý by som si bez tých všetkých: Milujem Daniela. Kde je Daniel? Milujem ma aj on?..., vedela aj poriadne užiť. No, lenže to tam je, takže ja len krútim hlavou. A krútim a krútim a prísámbohu, že ak si najbližšie minimálne dva týždne prečítam niečo podobne sladko-romantické, tak sa asi dogrcám.

Jednoducho som od prvej strany nervná, ako môže byť niekto (Lucinda) taký tupý a potom som nervná, ako môžem byť ja taká tupá, že to čítam! A tak príde koniec... A tam autorka buď: prestala fetovať alebo začala fetovať.
A mne sa ten koniec tak páči, že ja tomu dám 4 hviezdičky! No nechápem sa.
Keby to všetko bolo také super ako tie konce, tak toto je tak bombová séria!
Zasa posledné kapitoly a tam: brutálna namotávka na pokračovanie. A všetky moje zaprisahávania sa, že ja už nikdy nevezmem do ruky knihu, kde bude hlavnou hrdinkou Luce, stroskotajú, lebo jednoducho MUSÍM vedieť, čo bude ďalej!
Chvalabohu, že toto je už tretí diel!
Inak - vážne túto sériu neznášam!

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Passion.

05/04/2012 page 76
18.0% "To vôbec nie je jeden čistý zmätok... Ta čo sí! :D"
05/04/2012 page 111
26.0% "Dajte tej Luce niekto facku! Môže ona byť ešte viac hlúpa?
Zatiaľ by sa to dalo zhrnúť: Ja potrebujem zistiť, či ma skutočne miluje alebo to je len kliatba! Musím! Nezáleží na tom, že jednou drobnosťou môžem zmeniť komplet celú budúcnosť. Ja musím vedieť, či na Daniel SKUTOČNE MILUJE!
A ten pako za ňou behá jak splašený kôň... Wuá! No, ale môžem si pomôcť, keď je to tak pekne písané?!" 2 comments
05/06/2012 page 202
48.0% "Hm... Veľmi romantické. Mňa by asi nebavilo sledovať vlastnú smrť zas a znova. Tá Luce je strašne čudná." 1 comment

Freckles Přesně vím, jak se cítíš :D Luška je tupá jako poleno. Tady to shrnul Bill: Jo, holka, ty toho ještě nevíš. O tom by se dala napsat kniha. Možná už ji někdo píše :D

Miruš Najhoršie na tom je, že ona vo všetkých tých životoch bola tupá ako poleno. Už by o ňu ten rozum mohol niekedy zakopnúť. :D A tá naivita, že ich LÁSKA VŠEEEETKO vyrieši... Och bože, pomoc!

Freckles Ale daly jsme obě 4 hvězdičky, že... :D:D:D

Miruš Ehm... :D Keď posledné dve kapitoly a epilóg boli bombové, ja za to nemôžem, proste to tak je! :D
Tá kniha je proste čistá guilty pleasure. :D
Chvalabohu, už len posledná časť a skončí sa to. :D

Freckles Já jsem čekala, že to nebude nic moc, ale ty obálky. Nádherné. Tak už to dočtu. A hlavně si užívám krtizování. :D To se musí :D

message 6: by [deleted user] (new)

tie konce to vždy zachránia:DD